DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

YILBAŞI MESAiSiNDE YALNIZ KALMADILAR

1 yıl önce
833 kez görüntülendi

YILBAŞI MESAiSiNDE YALNIZ KALMADILAR
Reklam

Espiye Kaymakamı Taner Tengir,Belediye Başkanı Mustafa Karadere görevlerinin başındaki polis, jandarma, itfaiye ve sağlık ekiplerini ziyaret etti.
Kaymakam Taner Tengir ile Belediye Başkanı Mustafa Karadere, trafik kontrol noktalarında görevli emniyet ve jandarma personelinin yeni yılını kutladı.
Kaymakam Tengir, yeni yılın herkese hayırlar getirmesini dileyerek, “İnşallah 2021 ve devamı Kovid-19 illetinden kurtulduğumuz bir yıl olur. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Allah görevleri başında olan tüm çalışanlarımızın yardımcısı olsun, ayaklarına taş değdirmesin.” dedi.
Birkaç hafta önce Kovid-19’da yükseliş olduğunu anımsatan Kaymakam Tengir, “Fedakar sağlık çalışanlarının gayreti, ilgili birimlerin girişimleri ve alınan tedbirlerle biraz daha bu sayıları düşürdük ama biz asla rehavete kapılmayacağız. Son günlerde alınan kararlara Espiyeli vatandaşlarımızın uyması da memnuniyet verici. Zaten düşüşler de onu gösteriyor. Hepimize büyük görev düşüyor.” ifadelerine yer verdi.
Espiye Belediye Başkanı Karadere ise yeni yılın daha güzel ve Kovid-19’suz bir yıl olmasını diledi. Sağlık çalışanlarına özverileri dolayısıyla teşekkür eden Karadere, mutlu bir yıl geçirmelerini temenni etti.
Ziyarette Kaymakam Taner Tengir ve Başkan Mustafa Karadere’ye Jandarma Üstteğmen Barış Doğan,Emniyet Müdür Vekili Birkan Erdem eşlik ettiler.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık