DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.7 TL

ŞOFöRLER ODASINDA “DEMiRöZ” DöNEMi

7 ay önce
202 kez görüntülendi

ŞOFöRLER ODASINDA “DEMiRöZ” DöNEMi
Reklam

Espiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Kongresi yapıldı. Espiye Şoförler ve Otomobilciler Odasının Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi.
Müftülük toplantı salonunda yapılan ve İki listenin yarıştığı kongrede 270 üyeden 228 delegenin oy kullandığı seçim sonunda Salih Demiröz 118 üyenin oyunu alarak başkan seçilirken, Saffet Çelik ise 108 oy aldı.2 oyda geçersiz sayıldı.
Espiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı seçilen Salih Demiröz,”Benimle birlikte yarışa giren ve tam bir demokrasi birlikteliği gösteren bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum ve çalışmalarımıza ekip arkadaşlarımızla beraber devam edeceğiz.Bugüne kadar odada görev almış olan tüm yöneticilere teşekkür ediyorum. Uzun süre başkanlık yapan ve rahatsızlığı nedeniyle aday olamayan Şeref Kürtün’e de sağlık ve sıhhat diliyorum” şeklinde konuştu.
30 yıldır Espiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı görevini yaptığını belirten Şeref Kürtün kongrenin ve seçilen yönetimin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.
İki liste halinde gidilen seçimlerde Salih Demiröz başkan seçilirken Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine, Abdullah Cantürk, Mustafa Kemal Göz, Bünyamin İlhan, İsmail Hakkı Bük, Mürsel Kurt, İrfan Eyice seçilirken,Denetim Kurulu Asil Üyeliklerine ise, Bahri Kolip, Hasan Şen ve Kerim Türkmen getirildi.
Giresun Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Kara’nın yönettiği, Espiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlık seçimine, Giresun Ticaret İl Müdürü Ali Yıldırım, Kahveciler ve Otelciler Odası Başkanı Ercan Ayhan, Bakkallar Odası Başkanı Osman Şen, Berberler Odası Başkanı Ayhan Kemal, Marangozlar Odası Başkanı Mahmut Altunbaş, Dereli Esnaf Sanatkarlar Odası Kefalet Kooperatif Başkanı Hasan Akar, Terziler Odası Başkanı Mustafa Kaplan, Espiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Salih Yanık ile şoför esnafları katıldı.
Espiye Şoför Esnafının yoğun ilgi gösterdiği genel kurul ,saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın söylenmesiyle başladı. Yönetim Kurulu faaliyet ve Denetim Kurulu raporları ile Hesap raporu, tahmini bütçe, çalışma programı okundu ve oylanarak kabul edildi. Yine gündem maddesi gereğince Yönetim ve Denetim Kurullarının da ibrası oya sunuldu ve oy birliği ile her iki kurul ibra edildi.(FİKRET BIYIK–AHMET TURAN )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık