DOLAR: 18.5 TL
EURO: 18.1 TL

KÜRTÜN, GÜVEN TAZELEDİ

4 yıl önce
1.040 kez görüntülendi

KÜRTÜN, GÜVEN TAZELEDİ
Reklam

Espiye Şoförler ve Otomobilciler Odası genel kurulu gerçekleşti.173 üyenin oyunu alan Şeref Kürtün yeniden Oda Başkanı seçildi.
Espiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Genel Kurulu Espiye Esnaf Kefalet Kooperatifi Eğitim Salonunda yapıldı.

Divan Başkalığını Giresun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ali Kara’nın yaptığı kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.Daha sonra toplantı denetleme, faaliyet ve bütçe raporlarının okunması ve oylanmasıyla yapıldı. Oy çokluğu ile faaliyet raporları kabul edildi.Yapılan konuşmaların ardından, 196 seçmenden 173 üyenin oyunu alan Şeref Kürtün yeniden Oda Başkanı seçildi.
33 yıldır bu görevi sürdüren ve yeniden göreve seçilen Başkan Şeref Kürtün,”Şoför esnafımızın sorunlarını biliyoruz.Bu hususta çözümler üreterek,tecrübelerimizle gerekli istişareler yapılarak her zaman yardımcı olmaya devam edeceğiz” dedi.
Yönetim kurulu üyeleri şu şekilde oluşmuştur.İsmail Kesti,Saffet Çelik,Ali Cebeci,Suat Akgün,Hurşut Oflu,Ömer Taşçı,Mustafa Zaim (Hacı),Rıfat Cantürk.
Kürtün,Odaya bağlı şoför esnafına desteklerinden dolayı teşekkür ederek, güvene layık olacağını, desteklerini ve yardımlarını hiçbir zaman eksik etmeyeceğini belirtti.(Yeliz KABAGÖZ)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık