DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

ŞEHiT VE GAZi AiLELERiNE ZiYARET

1 yıl önce
517 kez görüntülendi

ŞEHiT VE GAZi AiLELERiNE ZiYARET
Reklam

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 106. Yıldönümü nedeniyle Espiye’de şehit ve gazi aileleri ile mezarları ziyaret edildi.
Ziyarette, Şehit İsmail Tös’ün ailesi, Kıbrıs Gazisi Halil İbrahim Keskin, Kıbrıs Gazisi Süleyman Kürtün ile Avluca Köyünde şehit Ahmet Buruş ve Ahmet Kesgin’in mezarları ziyaret edilerek öğrenciler tarafından dua edildi.
Ziyarette, şehit ve gazi ailelerine çeşitli hediyeler verildi.
Espiye ilçe Kaymakamı Taner Tengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere,jandarma Komutanı üsteğmen Barış Doğan, Emniyet Amiri Birkan Erdem, SYDV Müdürü Özlem Çal Duran, ile birlikte şehit İsmail Tös’ün ailesi,Kıbrıs Gazisi Halil İbrahim Keskin ile şehit Ahmet Buruş ve Ahmet Kesgin’in mezarları ziyaret edilerek dua edildi.
Espiye ilçe Kaymakamı Taner Tengir ve Belediye Başkanı Mustafa Karadere, “Gazilerimiz ve şehit ailelerimizi ziyaret ederek, her zaman emirlerinde olduğumuzu bir kez daha bu kutlu günde yineledik.Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyoruz’ dediler.
Ayrıca Espiye’de bulunan 10 tane şehit ailesi,16 tane gazi ailesi kamu kurum müdür ve personelleri tarafından ziyaret edildi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık