DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

REHABİLİTASYON MERKEZİ’NE ZİYARET

1 yıl önce
241 kez görüntülendi

REHABİLİTASYON MERKEZİ’NE ZİYARET
Reklam

Giresun İl Müftüsü Ramazan Topcan, Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak ile birlikte Espiye Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile engelli vatandaşları ziyaret etti. İl Müftüsü Ramazan Topcan, Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, Din Hizmetleri uzmanı Orhan Cesur, Müftülük Engelli Koordinatörleri Atike Akgün, Berat Yazıcı ile birlikte Engelliler haftası nedeniyle Espiye Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile engelli vatandaşları ziyaret ettiler.
Ziyarette, Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Beşir Sarıaydın’dan eğitim merkezindeki çalışmalar hakkında bilgi alan Müftü Topcan,Rehabilitasyon Merkezinde eğitim gören öğrencilerle bir müddet sohbet etti ve öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.
Müftü Topcan, herkesin bir imtihandan geçtiğini belirterek, “Herkes sahip olduğu sağlığı, sıhhati, engelliliği, aklı, iradesi, gücü,kuvveti, ilmi, serveti, makam ve mevkii vesaire gibi değerlerle imtihana tabi tutulacaktır” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Beşir Sarıaydın Giresun İl Müftüsü Ramazan Topcan, Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak’a ve din görevlilerine teşekkür etti.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık