DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

MÜFTÜLÜKTEN YAYLA GEZİSİ

5 yıl önce
391 kez görüntülendi

MÜFTÜLÜKTEN YAYLA GEZİSİ
Reklam

Espiye ilçe Müftülüğü Dereli ilçesi Yavuzkemal Beldesi Kulakkaya yaylasına gezi düzenledi.

İlçe Müftülüğü din görevlilerinin moral ve motivasyonlarının artırılması ve Temmuz ayı personel toplantısının yapılması amacıyla İlçe Müftüsü  Yavuz Koçak’ın koordinesiyle bir günlüğüne  gezi tertip edildi.

Espiye İlçe Müftülüğü, ilçeye bağlı  merkez ,mahalle  ve köylerde görevli imam hatip ,müzezzin kayyum ve kuran kursu öğreticilerini bir araya getirerek, Dereli ilçesi Yavuzkemal Beldesi – Kulakkaya yaylasına gezisi düzenledi.

Gezide, din görevlilerine Diyanet- Sen  Espiye Şubesi tarafından Espiye Çamburnu restorant’ta sabah kahvaltısı verildi.

Sabah kahvaltısı sonrası Kulakkaya yaylasına giden din görevlileri yaylada Temmuz ayı personel toplantısı gerçekleştirilerek, piknik yaparak,futbol oynayarak,temiz hava teneffüs ederek, bir  yılın yorgunluğunu üzerlerinden attılar.

Geziye,İlçe Müftüsü Yavuz Koçak,merkez, mahalle ve köylerde görev yapan din görevlileri katıldı.

İlçe Müftüsü Yavuz Koçak ,din görevlilerinin çok mukaddes ve hassas bir görev yürüttüklerini belirterek, bu tür sosyal ve kültürel faaliyetlerin devam edeceğini söyledi.

Din görevlileri ise, gezi düzenleyen ilçe müftüsü Yavuz Koçak’a ve sabah kahvaltısı veren Diyanet Sen Espiye  ilçe Temsilcisi Fatih Türkmen’e  teşekkür ettiler.(FİKRET BIYIK )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık