DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

MiLLETVEKiLi KADiR AYDIN ESPiYE’DE SORUNLARI DiNLEDi

1 yıl önce
275 kez görüntülendi

MiLLETVEKiLi KADiR AYDIN ESPiYE’DE SORUNLARI DiNLEDi
Reklam

AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, AK Parti İl başkanı Kenan Tatlı ile birlikte Espiye ilçesini ziyaret ettiler.
Espiye Muhtarlar Derneği başkanlığı, Şoförler Odası,Ziraat Odası Başkanlığı ile ilçe esnafını ziyaret ederek , 2 iş yeri açılışına katılan Milletvekili Aydın, “hemşehrilerimizle bir araya gelerek samimi ve güzel sohbetlerine ortak olduk. Yaklaşık 1,5 yılı aşkın süren Koronavirüs salgının ardından milletimize kavuşmanın ve onlarla kucaklaşmanın heyecanını yaşıyoruz.” dedi.
Özellikle yaz aylarında TBMM’nin tatile girmesiyle birlikte yasama faaliyetlerine verdiğimiz aranın ardından ilçe ziyaretlerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Bu yaz döneminde milletimizle tekrar birlikte olarak aktif bir şekilde sahada olmak, onların derdiyle dertlenmek, sorunlarının ve sıkıntılarının çözüme kavuşması için aracı olmak bizim temel ödevimizdir. Milletimizin bizlere verdiği ödevin her daim bilincindeyiz.
Özellikle Türkiye’nin önünün kesilmeye çalışıldığı böyle bir dönemde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yol arkadaşlığı yapmanın sorumluluğunun ne kadar büyük olduğunun farkındayız. Bu vesileyle son dönemde ülkemizin dört bir yanında çıkan yangınlardan derin üzüntü duyduğumuzu belirtmek isterim. Sahada çalışan personellerimize kolaylıklar diliyorum. Vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet niyaz ediyor, afete maruz kalan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet niyaz ediyor, afete maruz kalan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.
Aydın’ın Espiye ziyaretinde AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Abdioğlu, AK Parti ilçe Başkanı Ali Küçükaydın, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sunay Çapkın ile AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mertek ile Belediye Meclis Üyeleri eşlik ettiler.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık