DOLAR: 15.9 TL
EURO: 16.9 TL

MEHMETÇİKLERE KARAOVACIK’TA MORAL DESTEĞİ

3 yıl önce
546 kez görüntülendi

MEHMETÇİKLERE KARAOVACIK’TA MORAL DESTEĞİ
Reklam

Espiye İlçe Jandarma Komutanlığında görev yapan Mehmetçiklere, Espiye Genç iş adamları işbirliği ile düzenlenen yemek programıyla moral verildi.
Karaovacık Yaylasın da düzenlenen programda iş adamları Mehmetçiklerle aynı sofrayı paylaştılar.
“Her zaman yanınızdayız”
Yenilen yemeğin ardından programda konuşan Genç İş adamları Başkanı Eray TİRYAKİ, her zaman Mehmetçiğimizin yanında olduklarını söyleyerek, “Türkiye büyük bir operasyonun içerisinde bulunuyor. Güvenlik güçlerimiz, askerlerimiz, kardeşlerimiz orada şu anda görevlerini ifa ediyorlar. Şehit haberleri geldiğinde çok üzülüyor ve şehitlerimiz ve aileleri için dua ediyoruz. Rabbim mekanlarını cennet eylesin. Muhakkak ki yaşanan olaylar bizleri fazlasıyla duygulandırıyor ve gururlandırıyor. Şu anda burada görev yapan sizler ve orada görev yapan Mehmetçiklerimizin, tek amacı ülkesine ve devletine hizmet edebilmektir. Görevin her yerde görev olduğunun iyi bilinmesi lazım. Bizler her zaman askerlerimizin, güvenlik güçlerimizin yanındayız.Sizler için dua eden kişileriz.Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin” dedi.
Ali Hikmet Şahan konuşmasında, “Her şeyden önce bu öğle yemeğinde sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu, memnuniyetini yaşıyoruz. Malumunuz güvenlik güçlerimiz, Mehmetçiklerimiz bir süredir sınır dışı operasyonunda ve yurt içinde terörle mücadelede büyük bir mücadele sarf ediyor. Bizde arkadaşlarımızla bugün sizlerle burada birlikte olarak bu mücadeleye en azından ilçemizde görev yapan Mehmetçikler bağlamında bir destek bir moral vermek istedik.Ben bu vesile ile tüm Mehmetçiklerimizin Allah yardımcısı olsun diyorum.İnşallah kazasız belasız görevlerini ifa edip vatanlarına döneceklerdir. Ayrıca bu yemeğin organize edilmesinde katkıda bulunan Genç iş adamları derneğinde ki diğer arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Sizlere de kazasız belasız vazifeler diliyorum” dedi.

*Ahmet TURAN*

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık