DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

KAHVECİ“SiYASET KiMSEYi KüSTüRMEMELi”

1 yıl önce
421 kez görüntülendi

KAHVECİ“SiYASET KiMSEYi KüSTüRMEMELi”
Reklam

Deva Partisi Espiye ilçe başkanı Sezai Kahveci, “İlçemizde farklı siyasi görüşler arkadaşı arkadaşa, komşuyu komşuya, kardeşi kardeşine düşman etmemeli” dedi.
Sezai Kahveci “Bizler, Deva Partisine gönül verenler aslında bir parti veya bir liderin peşine koşulsuz şartsız takılan insanlar değiliz. Bizler aslında savunduğumuz bir sistemin siyaset arenasındaki temsilcisi olan bir oluşumun içindeyiz” dedi.
Evet, bir hayalimiz var diyen Deva Partisi Espiye ilçe başkanı Sezai Kahveci yaptığı açıklamasında şunları söyledi:“İnsanların Özgürce fikirlerini ifade edebildiği, Bütün gücün tek bir kişinin elinde olmadığı, gençlerin gelecek kaygısı yaşamadığı, eğitim sistemi ile dünyaya örnek olan, torpilin değil liyakatin ön planda olduğu, yükselenin döviz kuru değil, milli gelir olduğu, haklı olduğu konularda bile dünya arenasında yalnız kalmayan, yazılı ve görsel medyanın tek bir elden yönetilmediği, güçlü bir parlamenter sistemin ülke olduğu, tohumlar fidana, fidanlar ağaca, ağaçlar ormana dönmesini, damlaları, dereye, dereler ırmağa, ırmaklar denize dönmeli yurdumda” dedi.(HATUN GÖKÇE)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık