DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

iYi PARTi SOĞUKPINAR BELDE TEŞKiLATI AÇILDI

1 yıl önce
240 kez görüntülendi

iYi PARTi SOĞUKPINAR BELDE TEŞKiLATI AÇILDI
Reklam

İyi Parti Soğukpınar belde teşkilatı düzenlenen törenle açıldı.
İyi Parti Soğukpınar belde teşkilatının açılışına İyi Parti teşkilat mensupları ve Soğukpınar halkı açılışı yoğun katılım gösterdi.
Açılışta, Soğukpınar belde başkanı Aydın Sarıkaya, İyi Parti Espiye İlçe başkanı Adnan Şahan ile İyi Parti Giresun İl başkanı Abdülkadir Eroğlu birer konuşma yaptılar.
Atama ile gelen kurucu başkan Aydın Sarıkaya açılış öncesi yaptığı konuşmada, “Bugün burada İyi Parti Soğukpınar belde teşkilatımızın açılışı için teşrif eden kıymetli hemşehrilerim değerli teşkilat mensupları hepinizi hürmet ve muhabbet ile selamlıyorum. Soğukpınarımızın en iyi hizmetleri alabilmesi için var gücümüzle çalışacağız. Beldemiz de bundan sonra her şey çok iyi olacak’ ’dedi.
İYİ PARTİ ESPİYE İLÇE BAŞKANI ŞAHAN:’’TÜM PROBLEMLERİN ÇÖZÜMÜ BİZDE’’
İyi Parti Espiye İlçe başkanı Adnan Şahan , “ Kıymetli Soğukpınarlı hemşehrilerim birçok problemin çözümü için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Grup yolunun hali ortada. Bu İktidar verdiği sözlerin hiçbirini tutmuyor. Yayla evlerinde yaşanan elektrik ve birçok problem ortada. Sorunu biliyoruz. Çözümün adresi biziz. İyi Parti olarak Soğukpınarımıza her türlü hizmeti getirebilmek için var gücümüzle çalışacağız’’ dedi.

İYİ PARTİ İL BAŞKANI EROĞLU:’’SOĞUKPINARIN PROBLEMLERİNİ BİLİYORUZ’’
İyi Parti Giresun İl başkanı Abdülkadir Eroğlu ise, “Espiye’mizin güzide beldesi Soğukpınarımızın yol problemi olmak üzere birçok problemini dile getirdik. Her mecrada dile getirmeye devam ediyoruz.Her ne sebep ile olursa olsun bu güzide beldemize her türlü hizmetin getirilebilmesi için çalışmaktayız. Soğukpınarda her şey iyi olacak diyor. Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum” şeklinde konuştu.
İyi Parti Soğukpınar belde teşkilatının açılışı yapılan konuşmaların ardından kurdele kesimi ile gerçekleştirildi. Teşkilat tarafından açılışa katılanlara kurabiye ve çay ikramı yapıldı. HABER:TANER KARAMAN

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık