DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

CİBRİL ORTAOKULU BİLGİ YARIŞMASINDA BİRİNCİ

3 yıl önce
413 kez görüntülendi

CİBRİL ORTAOKULU BİLGİ YARIŞMASINDA BİRİNCİ
Reklam

Espiye’de Ortaokullar arasında düzenlenen bilgi yarışmasında Cibril Ortaokulu ilçe birincisi oldu.

Heyecanlı ve çekişmeli gecen yarışmada her iki okulunda puanları eşit olunca kuraya razı olmadılar ve ellinci soruda birinci belli oldu.
Yarışmada, İkinci tura dört okul kaldı. Cibril Ortaokulu,Soğukpınar Ortaokulu,Soğukpınar İmam Hatip Ortaokulu ve Direkbükü Ortaokulu ikinci tura kalarak büyük mücadele ettiler.

İkinci turda Soğukpınar İmam Hatip Ortaokulu ve Direkbükü Ortaokulu yarışmada geride kaldılar. Soğukpınar Ortaokulu ve Cibril Ortaokulu arasında beraberlik bozuluncaya kadar toplam elli soru soruldu. Yarışma sonunda Cibril Ortaokulu ilçe birincisi oldu.
Espiye ilçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Öztürk, Ortaokullar arasında düzenlenen bilgi yarışmasında birinci olan Cibril Ortaokulu öğrencilerimizi tebrik ederken, Giresun’da ilçeler arasında yapılacak olan bilgi yarışmasında ilçemizi temsil edecek, ilçe birincisine başarılar diledi.
Öztürk, On bir Ortaokul’un mücadele ettiği bilgi yarışmasında yarışmanın son anına kadar mücadeleyi bırakmayarak ikinci olan Soğukpınar Şehit Özgün Özdemir Ortaokulu öğrencilerini tebrik eder, okul müdürlerimize, müdür yardımcılarımıza ve öğretmenlerimize emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.(F. BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık