DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

CHP,HALK HERŞEYiN FARKINDA

4 yıl önce
543 kez görüntülendi

CHP,HALK HERŞEYiN FARKINDA
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi çalışmalarını gündüz ve gece aralıksız sürdürüyor. Milletvekili adayı İbrahim Akgün,ilçe başkanı Burak Güven ve Gençlik Kolları ile birlikte ilçe,köy ve yaylalarda seçim ziyaretleri devam ediyor.
Geçtiğimiz Hafta Ericek Köyü-Çakıl Yaylası-Karaovacık ve Şantiye Mevkiilerinde ayrıca Çam Mahallesi,Adabük Mahallesi ve Kurtbeli Mevkiilerinde çalışmalarını sürdüren CHP ‘liler halkın her şeyin farkında olduğunu ifade ettiler.

Milletvekili adayı İbrahim Akgün, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin halkın gönlünde taht kurduğunu, AKP iktidarının ülke sorunlarının çözümü noktasında güven vermediğini ifade etti. Akgün yaptığı değerlendirmede; “ Gittiğimiz her yerde, vatandaşlarımızın çok büyük bölümünün iktidardan umudunu kestiğini görüyoruz. İflas eden AKP politikalarının halkta karşılığı yok. Cumhuriyet’in kurucusu, ülkemizin sigortası CHP kadroları halkımızın güvenini sağlamıştır. Bu zorlu süreçte halkın desteği ile AKP’nin yaptığı tahribat ortadan kaldırılacak, bu ülkede yaşayan her bireyin güvenli, mutlu, umutlu, sağlıklı yaşaması sağlanacaktır. Görüyoruz ki halkımız artık tamam diyor. Bu destek, bu güven bizlere büyük bir sorumluluk yüklüyor. Seçimleri kazandığımız andan itibaren yükümüz daha fazla artacaktır. Türkiye’nin CHP kadrolarına ihtiyacı vardır” şeklinde görüşlerini paylaştı.
Milletvekili adayı Akgün, “Hepimizin Cumhurbaşkanı”, halkımızın umudu Sayın Muharrem İnce’nin 13 Haziran Çarşamba günü saat 16:00 da Giresun Atatürk Meydanı’nda olacağını Giresun’un kararlılığını buradan Türkiye’ye göstereceğini ve herkesi mitinge davet ettiğini sözlerine ekledi.
Espiye’de Pazaryeri mevkiinden saat 14.00’te araç kaldırılacaktır.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık