DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.4 TL

BELEDiYEDE BAYRAMLAŞMA

4 yıl önce
691 kez görüntülendi

BELEDiYEDE BAYRAMLAŞMA
Reklam

Espiye Belediye Başkanı Mustafa KARADERE, Kurban Bayramı’nın ikinci gününde başkanlık makamında bayram kutlaması için gelen misafirleri ile yakından ilgilendi.
Bayram misafirlerini makam girişinde karşılayan KARADERE, bayramın sevgi ve dayanışma günleri olduğunu belirterek; “Bayramda küçükleri, büyükleri, yaşlıları, gençleri, engellileri kısacası herkesi kucaklamalıyız. Bugünlerde sevgiye, barışa, beraberliğe daha fazla ihtiyacımız var. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü için cephede olan güvenlik güçlerimize, şehitlerimize, şehit ailelerine ve gazilerimize bir kez daha minnetlerimizi iletiyoruz. Bu ülke bizim. Bu güzel ülkede kardeşçe, sevgi ve hoşgörü içerisinde yaşamalıyız. Bugün bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyor, bayramınızı kutluyorum” şeklinde konuştu.
Espiye Belediyesi’nde yapılan bayram kutlamasına, Başkan Yardımcısı Ali Kemal AKKAYA,belediye meclis üyeleri,Eski belediye Başkanı Erol KARADERE daire müdürleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, muhtarlar, partililer ve vatandaşlar katıldı.(Ahmet TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık