DOLAR: 15.9 TL
EURO: 16.9 TL

2020 VEKALETLE KURBAN FiYATLARI

1 yıl önce
5.112 kez görüntülendi

2020 VEKALETLE KURBAN FiYATLARI
Reklam

Diyanet İşleri Başkanlığı 2020 yılı için vekaletle kurban fiyatlarını belirledi..

Türkiye Diyanet Vakfı merkezinde gerçekleşen “2020 Yılı Vekaletle Kurban Tanıtım Toplantısı”nda konuşan Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve Diyanet İşleri Başkanı Prof Dr. Ali Erbaş 2020 yılında kurbanlarını Türkiye Diyanet Vakfı organizasyonuyla vekaleten kestirecek vatandaşlar için yurt içi ve yurt dışı fiyatlarını açıkladı.
Buna göre Türkiye Diyanet Vakfı aracılığıyla kurbanlarını kestirmek isteyen vatandaşlar için;
Yurt içinde vekâletle kurban kesim bedeli 975 TL,Yurt dışında vekâletle kurban kesim bedeli ise 825 TL olarak belirlendi.
2019 yılında Espiye İlçe Müftülüğü ve TDV Espiye Şubesi’ne 206 kurbanbağışının yapıldığını,bu yıl ise bu rakamın üzerine çıkmayı hedeflediklerini belirten Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, Vekaletle kurban bağışı yapmak isteyen vatandaşların başvurularını 31 Temmuz’a kadar ilçe müftülüğüne yapabileceklerini söyledi.
Espiye İlçe Müftülüğü ve TDV Espiye Şubesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da vekâletle kurban hizmetleri için vatandaşların hizmetinde olduklarını kaydeden Müftü Yavuz Koçak, vatandaşların vekâlet yoluyla kurban bağışını ilçe Müftülüğüne yapabileceklerini ifade etti.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık