DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

YANIKOĞLU,EMANETi EHLiNE VERELiM

3 yıl önce
384 kez görüntülendi

YANIKOĞLU,EMANETi EHLiNE  VERELiM
Reklam

MHP Espiye Belediye Başkan adayı Tuğrul Yanıkoğlu “Espiye Ehline Emanet” edilmelidir” dedi

Yanıkoğlu, “Gönülleri kazanma mücadelemizden asla vazgeçmeyeceğiz. Garibanın eli, mazlumun gür sesi olacağız. İnsan sevgi ve haysiyetine sonsuz saygı ile toplumculuk, gelişmecilik ve halkçılık, ahlakçılık, köycülük ilkeleri ışığında; adaletli, hakkaniyetli, diğer gam, hak ve hakikatin sesi, şahsiyetli bir duruş ile Espiye’mizi daha güçlü konumuna taşıyacağız” dedi.

İnşallah MHP’nin, üretken belediyecilik anlayışı ile Espiye’mizin ehline emaneti için sefere talip olduklarını belirten MHP Espiye Belediye Başkan adayı Tuğrul Yanıkoğlu gayret, metanet, hürmet ve tevekkül bizden, destek sizden, başarı Allah ‘tandır. Espiyeli vatandaşlardan destek beklediklerini söyledi.
TUĞRUL YANIKOĞLU 1974, Espiye Çam Mahallesi doğumludur. İlk ve ortaokulu Espiye’de lise eğitim ve öğretimini ise Gümüşhane Mareşal Fevzi Çakmak Öğretmen Lisesi’nde tamamlamıştır. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanmış 1996 yılında mezun olmuştur.
Vatani Görevini 261.dönem Asteğmen olarak tamamlamıştır. Yanıkoğlu, Giresun Barosuna kayıtlı olarak 1999 yılı Eylül ayından itibaren serbest avukatlık yapmakta olup AY&TUĞ Hukuk Bürosunun kurucusudur. 1999-2004 yılları arasında Espiye Belediye Başkanlığı sözleşmeli avukatlığı, 2000-2018 yılları arasında SS. Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği Genel Müdür Vekili gibi birçok kurumun sözleşmeli avukatlığını yapmış ve halen devam etmektedir.
Yanıkoğlu, MHP Giresun İl Yönetim Kurulu Üyeliği, Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı, Ülkü Ocakları Giresun İl Yönetim Kurulu üyeliğinde bulunmuştur.
Sivil Toplum Örgütlerinde, 2004-2008 yılları arasında Giresun Barosu Yönetim Kurulu Sayman Üyesi olarak Başkanlık Divanı Üyeliği, 2008-2010 yıllarında Giresun Barosu Başkan Adaylığı, Giresun Aydınlar Ocağı Yönetim Kurulu Üyeliği, Giresun İl Emniyet Müdürlüğü Polisgücüspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği, Espiye Fındık Tarım Satış Kooperatifi Üyeliği ve birlik delegeliğin de bulunmuştur.
CKMP, MHP, MÇP’nin kurucusu Merhum Mustafa Yanıkoğlu’nun Torunu, Espiye Sürücü Kursu Müdürlüğü ile MHP İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuş, Öğretmen Merhum Ali Saim Yanıkoğlu’nun oğlu, Merhum Mustafa Fethi Yanıkoğlu ve Merhum Hakan Yanıkoğlu ile Öğretmen ve Okul Müdürü Türker Yanıkoğlu’nun Kardeşidir. Evli ve iki çocuk babası olan Espiye Belediye Başkan adayı Tuğrul Yanıkoğlu, Espiyeli vatandaşlardan destek beklediklerini söyledi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık