DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

TEOG SONUÇLARI SEViNDiRDi

5 yıl önce
508 kez görüntülendi

TEOG SONUÇLARI SEViNDiRDi
Reklam

Atatürk Ortaokulunun TEOG başarısı sevindirdi
Okul Müdürü Turgut Öztürk, Öğrencilerinden İclal CAN 495 puan, 30 öğrencimiz ise 450 ve üzerinde puan alarak büyük bir başarıya imza atmışlardır.Bu puanlara göre; 21 öğrenci Fen Lisesine 45 öğrenci Anadolu Lisesine 4 öğrenci Sosyal Bilimler Lisesine 10 öğrenci Sağlık Meslek Lisesine 6 öğrencimiz Anadolu İmam Hatip Lisesine 63 öğrencimiz Anadolu Meslek Liselerine yerleşmişlerdir.
Bu başarıda emeği geçen herkesi kutluyorum.Atatürk Ortaokulu olarak daha iyi olabilmek için bu sıcak günlerde bile yaz kurslarımız devam etmektedir”dedi.
Cibril Mahallesi İlk-Ortaokulunun TEOG başarısı sevindirdi
Okul Müdürü Bünyamin Kabagöz, okul öğrencilerinden 4 öğrencimiz fen lisesi(%21),2 öğrencimiz Sosyal bilgiler lisesi,7 öğrencimiz Anadolu lisesi,1 öğrencimiz Sağlık Meslek Lisesi,5 öğrencimiz de Anadolu Meslek liselerini kazanmaya hak kazandığını kaydetti.
Kabagöz, Bir mahalle ve öğrencilerinin çoğu köy öğrencisi olan sadece Cumartesi günleri kurs görmelerine rağmen 2017 TEOG sınavında okul ortalamasına göre açık ara Espiye birincisi olan ve ilde ilk yarı ilk ona ikinci yarı ilk beşe giren okulumuz öğretmen, öğrenci, Veli ve idareci arkadaşlarımı kutluyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi. (YGHS)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık