DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.9 TL

ŞAİR-YAZAR ARİF BÜK “ŞİİR VE NESİR YAZMA”YI ANLATTI

4 yıl önce
644 kez görüntülendi

ŞAİR-YAZAR ARİF BÜK “ŞİİR VE NESİR YAZMA”YI ANLATTI
Reklam

Espiye Anadolu Lisesi ve 75 Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi tarafından ortak yapılan “ Kariyer Günleri’nin bu seferki konuğu Espiyeli Yöremiz Gazetesi Köşe Yazarı -Şair Arif BÜK oldu.Düzenli olarak yapılan “ Kariyer Günleri” ile alanında tanınmış bir çok isim öğrenciler ile buluşturulmaktadır.
Türk Sanat ve tasavvuf müziği ile ilgili olan yazar, ulusal yayın yapan Kamu Saati haber portali ile Espiye Yöremiz Gazetesi’nde uzun süredir köşe yazarlığı yapmakta olan Arif BÜK, Konferans salonunda her iki okulun öğrencileri ile bir araya geldi.
Espiye Anadolu Lisesi Müdürü Ekrem CEBECİ, 75. Yıl ÇPAL Müdürü Deniz ALDEMİR,Müdür yardımcıları, Öğretmenler ve öğrencilerin katıldığı seminerde “ Şiir ve Nesir Yazma” üzerine konferans veren BÜK gençlerden Yazmalarını ister şiir ister makale ister deneme ne olursa olsun hep yazmalarını istedi.
Konferansta şiir ve Nesir Yazma üzerine öğrencilerden gelen soruları yanıtlayan Şair-yazar Arif BÜK öğrencilere birkaç tanede şiir okudu.
Yaklaşık bir saat süren seminer sonrasında Yazar – Şair Arif BÜK’e jest olarak okul idareleri tarafından sürpriz bir doğum günü kutlaması düzenlendi. Espiye Anadolu Lisesi Müdürü Ekrem CEBECİ ve 75. Yıl ÇPAL Müdürü Deniz ALDEMİR bu güzel söyleşiden dolayı Arif Bük’e teşekkür ettiler.(EMRAH OKUR )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık