DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

ÖZHASEKi’DEN ZiYARET

1 yıl önce
275 kez görüntülendi

ÖZHASEKi’DEN ZiYARET
Reklam

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki Espiye ilçesini ziyaret etti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve beraberindeki heyet Espiye ilçesini ziyaret ettiler.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve beraberindeki heyeti belediye Başkanı Mustafa Karadere ,Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Ak Parti Espiye İlçe Başkanı Ali Küçükaydın ile AK Parti Yağlıdere ilçe Başkanı Ömer Bayram tarafından karşıladı.
Ziyarette, vatandaşlar ile sohbet eden Mehmet Özhaseki, Belediye Başkanı Mustafa Karadere’den Espiye ilçesinde AK parti iktidarında ilçeye yapılan ve bundan sonra yapılacak olan çalışmalar ile Espiye ilçesine kurulacak olan 3. Organize Sanayi Bölgesi hakkında bilgiler aldı.
Mehmet Özhaseki, imkanlar dahilinde Türkiye’ye ve Giresun’a hizmet yapmaya gayret gösteriyoruz. Ülkemizde yangın ve sel ile mücadele veriyoruz. Selde ve yangında ölenlere Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyoruz” dedi.
Mehmet Özhaseki ve heyete Görele dondurması ikram edildi. Özhaseki ise, dondurmanın çok lezzetli olduğunu söyledi. Başkan Karadere Mehmet Özhaseki’ye ve heyete fındık ikram etti. Başkan Karadere, ” Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’ye ve heyetien nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık