DOLAR: 15.9 TL
EURO: 16.7 TL

“OKUL BAŞARISIYLA ÖRNEK OLUŞTURUYOR”

3 yıl önce
726 kez görüntülendi

“OKUL BAŞARISIYLA ÖRNEK OLUŞTURUYOR”
Reklam

Yağlıdere Şehit Enver ŞAHİN Ortaokulu Başarısıyla Örnek Oluşturuyor.
Yağlıdere Şehit Enver ŞAHİN Ortaokulunu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZTÜRK incelemelerde bulunarak Okul Müdürü Ahmet TUFAN’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Giresun’un en başarılı okullarından biri olduklarını ve Liseye Giriş Sınavlarında İlçe dereceleri çıkardıklarını belirten Okul Müdürü Ahmet TUFAN’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZTÜRK, “İlçemizde sistemli ve nitelikli eğitimi yerleştirmek öncelikli amacımızdır.Şehit Enver ŞAHİN Ortaokulumuz göstermiş olduğu başarısıyla örnek oluşturuyor. Okul müdürümüz Ahmet TUFAN ve ekibini, fedakâr çalışmalarda bulunan öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi canı gönülden kutluyorum. İlçemizin okullarının Giresun’un en iyi okulları arasında yer alması bizleri mutlu etti. Öğrencilerimizin aydınlık geleceği için çalışmalarımızı tüm ekibimizle sürdüreceğiz. Eğitime desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Hasan UĞUZ’a, Sayın Yağlıdere Belediye Başkanımız Abdurrahman KIRHASANOĞLU’na, Sayın Üçtepe Belediye Başkanımız Harun ÖZTÜRK’e, Sayın İl Genel Meclis Üyelerimiz Fikret KARAASLAN ve Ömer BAYRAM’a, Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT’a, velilerimize ve tüm eğitim gönüllülerine şükranlarımı sunuyorum. dedi.(YGHS)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık