DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

MİLLETİMİN MEDENİYET DERSİ…

6 yıl önce
50.158 kez görüntülendi

MİLLETİMİN MEDENİYET DERSİ…
Reklam

Kalleşçe ve haince teşebbüs edilen ,darbe girişimini, sadece darbeler tarihi açısından değil insanlık tarihi açısındanda benzeri olmayan, halk tepkisiyle başarısız oluşuna şahitlik ettik.Konu vatan olduğunda siyasal farklılıkları ve diğer ayrıntıları devre dışarı bırakıp, top yekün bir milletin iman gücüyle karşı duruşunun bir parçası olduk.Kimse yanındakinin siyasal ve etnik kimliğine bakmadan el ele vererek, teknolojik gücün, inanç gücü karşısında başarma şansının olmadığını gördük.Pek tabii ki kendi içimizden cıktığı kanaatinde olduğumuz hainlerin varlığını da anladık.

Darbeye karşı direnişte asil milletimin asil davranışlarına daha sonra değineceğim. Oraya geçmeden önce bu sözlükteki hiçbir kelimenin ihanetlerini karşılayacak nitelikte olmadığı hainlere de sözümüz olmalı.O kadar zihinsel fonksiyonları dumura uğramış ki, darbe yapmak istedikleri İKTİDAR olmasaydı, o tankları kışlalarından, jetleri hava üstlerinden zırhlı araçları bulundukları yerden dışarı cıkaracak yakıt bulamazlardı.Evet yıkmak istedikleri bu İKTİDAR olmasaydı bu kalleşler mangası, memurların maaşlarını ödemek için deprem sonrası toplanan yardımlara göz dikerdi. Askeri araç gerecleri tamir edecek yedek parça bulamazdınız .Sanmayın ki hainlerin tam kimlikleri tespit edildi. Bu güzel ülkede darbeden medet umanların azımsanmayacak kadar cok olduğunu unutmamak gerekir. Darbeci teröristlere gönüllü dolgu malzemesi olmaya talip ne gizli hainler var bilmek gerek. Darbe haberlerinin ilk saatlerinde bazı AK Partililere göreceksiniz daha neler olacak diye telefon edenlerin olduğu unutulmamalı.Hatta daha da vahimi bazı Ak Partili kimliklerin fotoğrafı görmek adına ortaya cıkmadıkları da bir gerçek.

Şimdi aziz milletimin dünyaya verdiği medeniyet dersinden söz etmek istiyorum. Onbinler, yüzbinler değil milyonlar, anında gelişen bir olay sonucu koordine olacak zaman bile bulamadan sokaklara ve meydanlara cıktı. Dünyanın medeni denen ülkelerinde hava muhalefetinde bile marketler yağma ve talan edilirken cam bile kırılmadı. Gezi olaylarının tahribatı ve ülkemize maaileyeti taptaze dururken, işte adına TÜRK MİLLETİ denen Evladı Fatihan en hayati konuda Demokrasinin askıya alınması durumunda bile tepkinin nasıl olacagının dersini verdi. Üzerlerine tankla topla uçakla makinalı ile mermi yağarken bile ne devlet ne de şahıs malına zarar vermedi. Canlarını feda ederek cocuklarına güzel bırakmak istediler. Bunun için bu hazımsızlık başka yönlere cekilerek kamufle ediliyor. Batı Dünyası kendi barbarlıklarını gizlemek için bu haberleri es geçiyor. Ey yüce milletimin aziz bireyleri siz , insanlık tarihine, Vakıf Medeniyetini sunmuş Ecdadımızın torunları olarak farklı davransanız ,yeriniz darbecilerin yanı olurdu. Atalarımızın kemiklerini sızlatmadığınız için şükranlarımı sunarım. Artık anlaşılmıştır ki insanlık mutluluk ve huzur arıyorsa Müslüman Türk milletini model almak zorunda. Ders almak istiyorlarsa Türk Milletini takip etsinler. Yoksa acı ve hüsranla dolu bir akıbet onları beklemekte.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık