DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

N&K KOZMETiK TÖRENLE AÇILDI

4 yıl önce
805 kez görüntülendi

N&K KOZMETiK TÖRENLE AÇILDI
Reklam

Espiye de tüm kozmetik ürünlerin bulunduğu modern bir Kozmetik Dükkanı açıldı.

Gamze KARAMAN tarafından ilçenin Merkez Mahallesinde faaliyete geçen N&K kozmetik ‘in açılışını Belediye Başkanı Mustafa KARADERE yaptı.
Espiyeli genç girişimci Gamze Karaman tarafından ilçenin Merkez mahallesinde faaliyete geçen ve “N&K Kozmetik ” adı verilen dükkanın açılış kurdelesini Belediye Başkanı MUSTAFA KARADERE kesti.
Kozmetik mağazasının açılışına Belediye Başkan Yardımcısı A.Kemal AKKAYA Espiye Ak Parti İlçe Başkanı Ali KÜÇÜKAYDIN, Kadın Kolları Başkanı Pınar Karaman ile Yönetim Kurulu üyeleri de katılarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Açılışı yapılan N&K Kozmetik Mağazasından ilk alış-verişi yapan Belediye Başkanı Mustafa KARADERE oldu.
Espiye’de büyük bir eksikliği giderecek olan mağazada; tüm kozmetik ürünlerin yanı sıra, bayan ve erkek bakım ürünleri, erkek-bayan çanta çeşitleri, ağda ve kuaför ürünleri yer almakta olup, mağazadaki ürünler açılış günü dolayısıyla etiket fiyatının çok altında bir fiyatla müşterilere sunuldu.
Her türlü kozmetik ürünleri ile hizmette olmaktan mutluluk ve heyecan duyduğunu belirten Gamze KARAMAN, N&K Kozmetik Espiye’ye hayırlı-uğurlu olsun şeklinde konuştu.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık