DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

MERAL AKŞENER iLÇEMiZE GELiYOR!

2 ay önce
320 kez görüntülendi

MERAL AKŞENER iLÇEMiZE GELiYOR!
Reklam

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 20 Temmuz çarşamba günü Espiye’ye geliyor. Genel Başkan Akşener;esnaf ziyaret ve incelemeleri sonrasında Bulancak ilçesine dönecek.
İYİ Parti Lideri Akşener, saat: 12.30’da ilçe yöneticileri tarafından parti binası önünde karşılanacak, ardından Espiye’de çeşitli temaslarda bulunacak ve Espiyeli esnaflarla dertleşecek. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Espiye İlçe merkezindeki programın ardından beraberindekilerle Bulancak programına katılacak.
İYİ Parti Espiye İlçe Başkanı Adnan Şahan başkanlığında, tüm ilçe yönetiminin katıldığı toplantı da Genel Başkan Akşener’in program ziyareti enine-boyuna ele alındı.
20 Temmuz tarihinde Genel Başkan Meral Akşener’in Espiyelilerle buluşmasını sabırsızlıkla beklediklerini, ziyaret için ilçe teşkilatının en iyi şekilde hazırlandığını belirten İlçe Başkanı Adnan Şahan; “Sayın Genel Başkanımızın Espiyeli hemşehrilerimizle buluşması ilçe teşkilatı olarak hepimizde büyük bir heyecan yaratmıştır. Parti yöneticilerimizle birlikte ülkemizi karış karış dolaşan; esnafın, çalışanın, emeklinin, çiftçinin yani her alanda üreten vatandaşın derdini dinlemesi, grup toplantılarında, edindiği izlenimleri yüksek sesle dillendirip iktidarı uyarması ülkemizin ve milletimizin geleceği için umut ışığı olmaktadır. Gittiği her yerde ‘Yürüdüğün yolda, inandığın davada yalnız değilsin’ diye haykıran Aziz Milletimiz, Espiye teşkilatı olarak bizlere de hem büyük bir sorumluluk yüklüyor, hem de çalışmalarımıza ışık tutuyor. Tüm Espiyeli teşkilatı olarak biz de bu kutlu davada Sayın Genel Başkanımıza yol arkadaşlığı yapmaktan onur ve gurur duyuyoruz. İnanıyoruz ki Espiyeli hemşehrilerimiz 20 Temmuzda Sayın Genel Başkanımızı bağrına basacaktır” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık