DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

KiTAP OKUMA ETKiNLiĞi DüZENLENDi

11 ay önce
226 kez görüntülendi

KiTAP OKUMA ETKiNLiĞi DüZENLENDi
Reklam

Espiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Espiye Gençlik Merkezi tarafından 5 Aralık dünya gönüller günü etkinlikleri kapsamında kitap okuma etkinliği düzenlendi.
Gençlik Merkezi’nde düzenlenen “kitabını al gel, kitap kahve günü” etkinliğine ilçe kaymakamı Taner Tengir, Espiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hasan Tolga Cebeci, ilçe Milli Eğitim şube Müdürleri Ramis Baştuğ, Adnan Yazıcı, okul müdürleri, öğretmenler, antrenörler ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri katıldı.
Öğrencilerle birlikte kitap okuyan ilçe kaymakamı Taner Tengir,öğrencilere bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.
Tengir, Amacımız öğrencilerimize okuma algısı yaratmak. Okuma alışkanlığına ön ayak olmak istiyoruz. Biz bir şeyler öğrenmek için okumalıyız. Okuyan bilir, okuyan duyar, okuyan görür. Okumayan bilebilir ama bu bilgi eksik olabilir. Bizim bir hedefimiz, kendi çabamızla okuma alışkanlığı kazandırmak. Biz farkındalık yaratarak, verimli kitap okuyan kişi sayısında artış yaratmak istiyoruz” diye konuştu.
Böyle etkinliklerin öğrencilerin üzerinde olumlu etki oluşturacağına inandığını belirten Kaymakam Tengir, bunu sürekli hale getireceğiz, kitap okuma etkinliği projemize katılan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık