DOLAR: 16.4 TL
EURO: 17.5 TL

iYi PARTi DE GÖREV BÖLÜMÜ

2 yıl önce
847 kez görüntülendi

iYi PARTi DE GÖREV BÖLÜMÜ
Reklam

İyi Parti Espiye ilçe başkanlığına seçilen Adnan Şahan ve yönetim kurulu üyeleri mazbatasını ilçe Seçim Kurulu Müdürü İbrahim Şener’in elinden aldılar.

Göreve seçilen İyi Parti ilçe başkanı Adnan Şahan, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte mazbatasını aldıktan sonra yönetim kurulunu parti binasında toplayarak, görev bölümü yaptılar.
İYİ Parti’de görev bölümü şu şekilde oluştu:
Adnan ŞAHAN: İlçe Başkanı, Orhan AKAR: İlçe Sekreteri, H.Ahmet Dutal: İlçe Saymanı, Fatih Cantürk: Gençlik Pol. Sor. Bşk.Yrd, Pakize Memiş: Sosyal Politika ve Kadın Politika Sor. Bşk.Yrd, Nuray Küçük:
Basın Yayın’dan Sor. Bşk.Yrd, Mihriban Karakaş: Siyasi İşlerden Sor. Bşk.Yrd, Ali Kandemir: Sivil Toplum Kur. Ve Halkla iliş. Sor. Bşk.Yrd, Harun Ayhan Uzun: Gençlik Kollarından Sor. Bşk.Yrd, Göker Altuntaş: Mahalli İdarelerden Sor. Bşk.Yrd, Doğan Buruş: İnsan Haklarından Sor. Bşk.Yrd, Osman Küçük: Gençlik Politikalarından Sor. Bşk.Yrd. olarak belirlendi.
İyi Parti Espiye ilçe Başkanı Adnan Şahan ” Bu seçimin kazanını ve kaybedeni yoktur. Kazanan Espiye ve İyi Partidir. Bundan sonraki süreçte partimizin güçlenmesi için seçimlere iyi bir şekilde hazırlanacağız. Kırgınlıkları dargınlıklar olmadan yolumuza devam edeceğiz” dedi.
Şahan, ’İyi Partinin ikinci olağan kongresini huzur içinde gayet Espiye’mize yakışır bir şekilde gerçekleştirdik. Kazananın Espiye olduğu bir kongre yapıldı. Allah’ın izniyle mazbatamızı aldık. Göreve başladık. İlk toplantımızı yapıp görev bölümü yaptık. İyi Partiyi laik olduğu şekilde Espiye’de temsil etmeyi düşünüyoruz. Ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım bunu başaracak tecrübede bilgi ve birikime sahibiz” şeklinde konuştu.(YGHS)

microsoft project 2019
Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık