DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

iNANÇ HAYRANLARI iLE BULUŞTU

8 ay önce
214 kez görüntülendi

iNANÇ HAYRANLARI iLE BULUŞTU
Reklam

Espiye Kaymakamlığı ve Espiye Belediyesi işbirliğiyle Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında Edebiyatçı Yazar Hayati İnanç, Espiye’de vatandaşlarla buluştu.
Espiye Kaymakamlığı ve Espiye Belediyesi işbirliğiyle kültür sanat etkinlikleri kapsamında Eğitimci Yazar Hayati İnanç ile “Can Veren Pervaneler” konulu söyleşi programına vatandaşlar büyük ilgi gösterdiler.
Ezbere bildiği 7 bin beyt ile divan edebiyatının yaşayan abidelerinden biri olan Hayati İnanç, Espiye Kaymakamlığı ve Espiye Belediyesi işbirliğiyle Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen söyleşi ve imza töreni için Espiye’ye geldi.
Espiye Kaymakamlığı ve Espiye Belediyesi işbirliğiyle Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında Espiye’ye gelen Hayati İnanç,salonda vatandaşlarla buluştu.
Grand Karadere Düğün Salonunda düzenlenen Programa, Espiye Kaymakamı Taner Tenir,Belediye Başkanı Mustafa Karadere, ilçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı, Milli Eğitim Şube Müdürleri Adnan Yazıcı,Ramis Baştuğ,Jandarma Komutanı Üsteğmen Barış Doğan, Emniyet Müdürü Birkan Erden, İGM Üyesi Mehmet Abdioğlu siyasi parti temsilcileri, daire amirleri , davetliler ile vatandaşlar katıldı.
Salonunu dolduran vatandaşlar, Hayati İnanç’ı büyük keyifle dinlediler. Vatandaşlar, Edebiyatçı Yazar Hayati İnanç’ı, Espiye’de vatandaşlarla buluşmasına vesile olan Espiye Kaymakamı Taner Tenir’e ve Belediye Başkanı Mustafa Karadere’ye teşekkür ettiler.
(Haber: FİKRET BIYIK-Foto:Ahmet TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık