DOLAR: 13.7 TL
EURO: 15.5 TL

HAK EDEN 8 ÖĞRENCİ BİSİKLETİNE KAVUŞTU

3 yıl önce
701 kez görüntülendi

HAK EDEN 8 ÖĞRENCİ BİSİKLETİNE KAVUŞTU
Reklam

Espiye’de yaz Kuran Kursuna gelen ve başarılı olan 8 öğrenci bisiklet kazandı.
Giresun’un Espiye ilçesi Esentepe Cami İmam Hatibi Eşref Bayrak ‘ın organizasyonu ile çocukların açılan yaz Kuran kurslarına sürekli olarak gelmelerini motive edebilmek amacıyla Kuran Kursuna katılan ve başarılı olan öğrencilere bisiklet, ayakkabı, çanta ve tişört hediyesi düzenlenen törenle verildi.

Espiye Esentepe Cami İmam Hatibi Eşref Bayrak, Kurslara devam eden ve başarılı olan 8 öğrenciye bisiklet, 3 ayakkabı,3 çanta 2 kol saati,10 tişört 20 öğrenciye de çeşitli hediyeler verdiklerini söyledi.
Espiye ilçe Müftü Vekili Mehmet Emre, öğrencilerin yaz Kur’an Kurslarımıza ilgisini artırmak üzere yaptıkları bu katkılarından dolayı Esentepe Cami İmam Hatibi Eşref Bayrak ‘a, kurs öğreticileri Mihriban Tüysüz’e, Aysel Buruş’a,kursa katılan öğrencilere ve öğrenci velilerine teşekkür ediyoruz” dedi.
Kursa katılan ve kursta başarılı olan öğrencilere hediyeleri Esentepe camiinde düzenlenen program ile verildi. Programa, Espiye ilçe Müftü Vekili Mehmet Emre, Espiye ÇPL Müdürü Deniz Aldemir,Anadolu Lisesi Müdürü Ekrem Cebeci, Esentepe Cami İmam Hatibi Eşref Bayrak ,Kuran Kursu öğreticileri Mihriban Tüysüz,Aysel Buruş ve öğrenciler katıldı.
Yaz Kuran Kursuna katılarak birinci olan Recep Tayyip Sarıkaya ve Eda Çelik,Kuran kursunda kuran okumayı,dini bilgileri öğrendiklerini belirterek,ilk kez de bir bisiklete kavuştuklarını söylediler.

(FİKRET BIYIK )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık