DOLAR: 18.5 TL
EURO: 18.1 TL

GENÇLER SABAH NAMAZINDA CAMİDE BULUŞTU

4 yıl önce
471 kez görüntülendi

GENÇLER SABAH NAMAZINDA CAMİDE BULUŞTU
Reklam

Espiye Müftülüğünce “Cami ve Gençlik Buluşması” programı kapsamında gençler sabah namazında camide buluştu.

Program kapsamında Esentepe Camisi’nde gençlik,cemaat ve din görevlileriyle buluştu.

Esentepe Cami İmam Hatibi Eşref Bayrak’ın kıldırdığı sabah namazının ardından Kur’an-ı Kerim okundu, tesbihat ve yapılan dua sonrasında, Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak sohbet etti, cami cemaati ve gençlerle birlikte kahvaltı yapıldı.

Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak ,” Birincisi Ulu camiinde yapılan Esentepe camiinde düzenlenen ikinci etkinliğimizin maksadı gençlerimizle ve cemeatımızla  camide buluşmak, gençlerimizi  ve cemeatımızı camilerimizle ve din görevlilerimizle buluşturarak onlara yardımcı olmak ve ellerinden tutmaktır” dedi.

Müftü Koçak,Bundan sonrada her hafta bir camide buluşarak,cami cemeati ve gençlerimizle belli vakitlerde toplanarak dini bilgileri içeren konuları konuşacağız,sabah namazı kılacağız, ve sohbetlerde bulunacağız.Bu programı hazırlayan Esentepe Cami  görevlileri  Eşref Bayrak’a,Fikret Bıyık’a ve Cihan Köse’ye  teşekkür ediyorum” dedi.

Esentepe Cami İmam Hatibi Eşref Bayrak, “Cami ve Gençlik Buluşması” programına katılan ilçe Müftüsü Yavuz Koçak’a,din görevlilerine,cami cemeatına ve  gençlere teşekkür etti.    (FİKRET BIYIK-Taner KARAMAN )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık