DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.7 TL

“DAMLA GÖNÜLLÜLÜK HAREKETİ” EKİBİNDEN ZİYARET

1 ay önce
237 kez görüntülendi

“DAMLA GÖNÜLLÜLÜK HAREKETİ” EKİBİNDEN ZİYARET
Reklam

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca yürütülen “Damla Projesi” kapsamında 26 şehir ve 2 ülkeden Espiye’ye e gelen 40 Gönüllü gençler ilçe Kaymakamı Taner Tengir,Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Espiye Gençlik ve Spor Müdürü Hasan Tolga Cebeci ,Espiye ilçe Müftüsü Osman Gülbe,Şehit ailesi,şehit mezarı ile Ulu camide eğitim gören yaz Kur’an kursu öğrencilerini ziyaret ettiler. Ziyarette 40 Gönüllü gençler,yürüttükleri çalışmalar ile yetkililere bilgiler verdi.
40 Gönüllü gençler,Şehit Özgün Özdemir’in ailesini ziyaret ettikten sonra Kaşdibi Köyünde Şehit Sezgin Burak Cantürk’ün mezarını ziyaret ederek dua ettiler.
“ 40 gönüllü gençler,öğrencilerle buluştu”
Espiye ilçe Müftülüğüne bağlı Ulu camide yaz Kur’an kursunda eğitim gören öğrencilerle bir araya gelen 40 Gönüllü genç,öğrencilerle çeşitli oyunlar oynadılar,çocukların yüzlerini boyadılar.
40 gönüllü gençlerin ilçe protokolünü ziyaret ederek,çalışmalarla bilgi verdiklerini belirterek,şehit ailesi ,şehit mezarı ziyaret edildiğini,öğrencilerle buluştuğunu ifade eden Giresun Gençlik Merkezi Müdürü Barbaros Ahmet Aydın,Espiye ’ye gelen 40 gönüllü gençlerin projenin gönüllülük esaslı olup insan odaklı bir çalışma olduğunu söyledi.
Espiye ilçe Kaymakamı Taner Tengir, gönüllü gençleri Kaymakamlığımızda misafir ettik, gençlerle sohbet ettik, gönüllülük esasına dayalı bu projede yer aldıklarından dolayı gençlerimize ve Damla Gönüllülük Hareketi projesini hayata geçiren Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Muharrem Mehmet Kasapoğlu’na teşekkür ediyorum.
Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Giresun Gençlik Merkezi Müdürü Barbaros Ahmet Aydın, Espiye Gençlik ve Spor Müdürü Hasan Tolga Cebeci ve Damla Gönüllülük Hareketi Projesi kapsamında 26 şehir,2 ülkeden oluşan 40 gönüllü genç grubunu makamında ağırladı.Başkan Mustafa Karadere , gönüllü gençlerle sohbet ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Espiye ilçe Müftüsü Osman Gülbe ,Gönüllü gençlerimizin Espiye ilçesine gelip buradaki manevi havayı solumalarının kıymetli olduğunu ifade ederek, Gençlerimizin gözlerindeki ışıltı çok kıymetli yüreklerindeki vatan sevgisi bayrak aşkı ayrı bir kıymet, Devletine Milletine Vatanına Bayrağına bağlı genç nesilleri görmek ve onların yaz Kur’an kursu öğrencilerimizle buluşması bizleri fazlasıyla mutlu etti.’ dedi.
Giresun Gençlik Merkezi Müdürü Barbaros Ahmet Aydın,40 gönüllü genç grubunu makamında ağırlayan Kaymakam Taner Tengir’e,belediye Başkanı Mustafa Karadere’ye, Gençlik ve Spor Müdürü Hasan Tolga Cebeci’ye,ilçe Müftüsü Osman Gülbe’ye teşekkür etti.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık