DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

BONCUKCU BEKLEDiĞi DOĞAL GAZA KAVUŞUYOR

2 hafta önce
92 kez görüntülendi

BONCUKCU BEKLEDiĞi DOĞAL GAZA KAVUŞUYOR
Reklam

Espiye Boncukcu Mahallesi beklediği doğalgaza kavuşuyor. Espiye belediyesi Boncukcu Mahallesi’ndeki 1500 hane ve yaklaşık 6 bin kişiyi doğal gaza kavuşturmak üzere kazı ve hat döşeme çalışmalarını başlattı.
Belediye başkanı Mustafa Karadere, kış gelmeden bu sorunun çözüleceğini ve Mahallenin doğal gaza kavuşacağını bildirdi.
“DOĞAL GAZ TÜM YURTTAŞLARIMIZIN HAKKI VE ARTIK TEMEL BİR İHTİYAÇ”
Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere’de temel bir ihtiyaç olan doğal gazı Espiye’nin tamamına ulaştırmak için önce tespitler yaptıklarını belirtti. Karadere, “Karadenizin incisi olan Espiyemizde yaşayan tüm yurttaşlarımızın hakkı ve artık temel bir ihtiyacı haline gelmiş olan doğalgazı 1 yıl aradan sonra Boncukcu Mahallemizin tamamına ulaştırmak için ilk adımı birlikte atıyoruz. Bu noktaya gelmek için Aksa ve belediyemizle birlikte koordineli bir şekilde çalıştık ve bu güzel aşamaya hep birlikte geldik. Bu gurur ve mutluluk hepimize ait. Doğal gaz gibi çağdaş bir ürünü, hızlı, güvenli ve kesintisiz bir şekilde bütün hanelerimize ulaştırmayı Belediyemiz olarak görev kabul ediyoruz” dedi.
1 yıldır beklediği doğalgaz müjdesini alan mahalle sakinleri,başkan Mustafa Karadere’ye ve Aksa doğalgaz yetkililerine teşekkür ettiler.(AHMET TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık