DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.9 TL

“BENİM OYUN SANDIĞIM”ASIL SAHİPLERİNE ULAŞTI

8 ay önce
291 kez görüntülendi

“BENİM OYUN SANDIĞIM”ASIL SAHİPLERİNE ULAŞTI
Reklam

MEB ve UNICEF Türkiye işbirliği ile yürütülen “Erken Çocukluk Eğitiminde Kalite ve Erişimin Artırılması” projesi kapsamında hazırlanan “Benim Oyun Sandığım” adlı eğlenceli eğitim setleri Espiye ‘de Aydınlar, Hacıköy, İbrahimşeyh, Yeniköy, Taflancık ve Direkbükü köylerinde bulunan çocuklara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı, Şube Müdürleri Ramis Baştuğ ve Adnan Yazıcı, Nene Hatun Anaokulu Müdürü Murat Küre, Nene Hatun Anaokulu Okul öncesi ögretmenleri Filiz Yavuz ve A. Deniz Şen Erkuş tarafından ev ortamlarında ulaştırıldı.
“Benim Oyun Sandığım” eğitim seti içerisinde sayı çubuğu, bloklar, kuklalar, yap-boz, eğitim dokümanları, hikâye setlerinin yanı sıra ebeveynlere ise; aile içi iletişimi destekleyecek mesajlar, çocuk gelişimi konusunda bilgilendirmeler bulunuyor.
Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı,
“Erken çocukluk eğitiminin çocuğun, sosyal, duygusal, bilişsel, dil ve motor becerilerini üst düzeyde destekleyen, yaşam boyu onlara katkı sağlayan en önemli eğitim basamağı olduğu bilinciyle hazırlanan ve çocuklarımıza ulaştırılan “Benim Oyun Sandığım” materyallerinin çocuklarımıza faydalı olmasını diliyoruz”dedi. (F.BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık