DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

BAŞARILI POLİSLERE ÖDÜL

5 ay önce
164 kez görüntülendi

BAŞARILI POLİSLERE ÖDÜL
Reklam

Espiye ilçesinde suçun önlenmesine ve olayların aydınlatılmasına katkı sağlayan emniyet müdürü ,karakol amiri ile 4 polise Kaymakam Taner Tengir tarafından başarı belgesi verildi.
Espiye İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan 1 emniyet Müdürü , 1 karakol amiri , 4 polis ile Espiye İlçe Emniyet Müdürü Birkan Erden’i makamında kabul eden ilçe Kaymakamı Taner Tengir, suçun önlenmesinde ve olayların aydınlatılmasında katkı sağlayan güvenlik güçlerini başarı belgesiyle ödüllendirdi.
Espiye’nin huzuru için 24 saat görev başında olan tüm polis teşkilatına teşekkür eden Kaymakam Tenir, “İlçemizde özverili çalışmalar ve görevlerinde gösterdikleri başarılardan dolayı kendilerini başarı belgesi ile ödüllendiriyorum.” dedi.
Kaymakam Taner Tengir, Vatan uğruna can veren tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet ,gazilerimize acil şifalar diliyorum, görevi başındaki kolluk kuvvetlerimize aileleri ve sevdikleri ile beraber sağlıklı huzurlu nice yıllar diliyorum.
Bu vesile ile son günlerde ilçemizdeki asayiş olaylarının aydınlatılmasında üstün gayret gösteren mesai arkadaşlarımızı da Başarı Belgesi ile taltif ettim. Emniyet personelimize başarılı çalışmalarının devamını diliyorum “şekilde konuştu.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık