DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

ANADOLU LiSESi’NDEN KARADERE’YE PLAKET

5 yıl önce
395 kez görüntülendi

ANADOLU LiSESi’NDEN KARADERE’YE PLAKET
Reklam

Espiye Anadolu Lisesi Müdürü Ekrem Cebeci, Müdür Yardımcısı Helim CEBECi, Okul Aile Birliği Başkanı Ayşe Kıynak ve Öğrenciler Belediye Başkanı Mustafa Karadere’yi ziyaret etti.

Okul Müdürü Ekrem CEBECİ, Müdür Yardımcısı Helim CEBECi, Okul Aile Birliği başkanı Ayşe KIYNAK, Okul Öğrenci Meclisi Başkanı, Okul Onur Kurulu Başkanı, ve 12. sınıflar temsilcisi ile Belediye Başkanı Mustafa Karadere’yi makamında ziyaret ederek, 2017 YGS ve LYS sınavlarındaki okul başarısını ve üniversiteye yerleşen öğrencilerin durumu görüşüldü.
Hedeflerinin ilçede eğitimi daha ileri seviyelere taşımak olduğunu belirten Okul Müdürü Ekrem CEBECİ 2017 yılında okul olarak ilk mezunlarımızı verdik. 9 öğrencimiz öğretmenlik ve mühendislik, hemşirelik gibi fakültelerine, 11 öğrencimizde mezun olduklarında rahatlıkla iş bulabilecekleri ve dikey geçişle ilerleyebilecekleri yüksekokullara yerleştiklerini söyledi.
Ziyarette Belediye Başkanı Mustafa KARADERE’ye Espiye Anadolu Lisesine verdikleri maddi ve manevi destekten dolayı teşekkür ederek plaket takdim edildi.
Belediye Başkanı Mustafa Karadere “ Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi iyi yetiştirmek zorundayız. Bunun için elimizdeki imkanları doğru stratejiyle kullanmak zorundayız” şeklinde konuştu.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık