DOLAR: 15.9 TL
EURO: 16.9 TL

AK PARTİ YÖNETİMİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

1 yıl önce
1.816 kez görüntülendi

AK PARTİ YÖNETİMİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET
Reklam

AK Parti Espiye İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Ali Küçükaydın ve yönetim kurulu üyeleri Yöremiz Gazetesini ziyaret ettiler.
AK Parti Espiye İlçe Başkanı Ali Küçükaydın, Gazetemize yaptığı açıklamasında; “Düzenlediğimiz 7. Kongreye öncelikle bizi yeniden aday gösteren ve akabinde yeniden seçilmemizi sağlayan AK Parti genel merkezine ve AK Parti Espiye İlçe Teşkilatına teşekkür ediyorum. İlçe teşkilatımız; yönetim kurulu, gençlik kolları ve kadın kolları olarak gece gündüz demeden büyük bir özveri ile dolaşarak vatandaşın derdine ortak olarak sorunlarını dinlemiş ve dinlemeye çözüm bulacağız. Çalışmalarımıza ilk günkü heyecan ve özveriyle hep birlikte devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
AK Partide 7. Olağan kongrede yeni yönetim kurulu şu şekilde oluştu:Başkan Ali Küçükaydın, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Mehmet Çelik, Teşkilat Başkanı Samet Önal, Seçim İşleri Başkanı Zehra Karaman, Sosyal Politikalar Başkanı Önder Şahin, Ekonomi İşler Başkanı Alper Günaydın, Yerel Yönetimler Başkanı Özcan Özdemir, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mahmut Tığlı, İdari ve Mali İşler Başkanı Feyyaz Karaman ve İlçe Sekreteri Aydın Cebeci.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Yöremiz Gazetesi İmtiyaz sahibi Ziya Gökçe, yeni yönetime görevlerinde başarılar diledi. (YGHS)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık