DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

ŞENLİKOĞLU,GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

4 yıl önce
591 kez görüntülendi

ŞENLİKOĞLU,GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ
Reklam

AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu Gazetemize ziyarette bulundu.

Balıkçı Barınağı temel atma töreni için Espiye ilçesine gelen Şenlikoğlu törenin ardından Belediye Başkanı Mustafa Karadere,İlçe Başkanı Ali Küçükaydın ve beraberindeki heyet ile gazetemizi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Ziyarette Yöremiz Gazetesi İmtiyaz sahibi Ziya Gökçe ile görüşen Ak Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu,”20 yıldır Espiye’de görünür değişimler var.Espiyeden güzel veriler geliyor mutlu oluyoruz ve destek veriyoruz.Seçim varmış gibi çalışmalara devam ederken yapılması gerekenleri istişare ediyoruz.Hedeflerimizi yüksek tutup ilçe ve belde teşkilatlarımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Balıkçı Barınağı ile ilgili de bilgiler veren Ak Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu barınağın Espiye’ye profesyonel anlamda katkı sağlayacağını söyledi.
Ziyarete Ak Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu,Belediye başkanı Mustafa Karadere,Soğukpınar belde belediye başkanı Özcan Özdemir,Ak Parti İlçe Başkanı Ali Küçükaydın, AK Parti İl Teşkilat Başkanı Nail İpek, İl Başkan Yardımcısı, İbrahim Usta, Emrullah Çakırmelikoğlu,İl genel meclis üyeleri Mehmet Abdioğlu,Şenay Doma,Hayrettin Öztürk,Kadın kolları başkanı Pınar Karaman,Gençlik kolları başkanı Samet Önal ve partililer katıldı katıldılar.
Gazete sahibi Ziya Gökçe Aytekin Şenlikoğlu’na nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.*Yeliz KABAGÖZ*

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık