DOLAR: 15.9 TL
EURO: 16.9 TL

ŞAHAN, ESPiYE’DE “BEDAVA SU iNDiRiMi iSTiYORUZ”

1 yıl önce
3.210 kez görüntülendi

ŞAHAN, ESPiYE’DE “BEDAVA SU iNDiRiMi iSTiYORUZ”
Reklam

“Ericek-Çakıl yaylası arasındaki yol ne zaman yapılacak” diye sordu..
İyi Parti Espiye İlçe Başkanı Adnan Şahan Espiye’de bedava su indirim yapılmasını istedi.
Yağlıdere’de ki bedava su uygulamasını Espiye için de isteyen Şahan, aşı ve pandemi konusunda halka doğru bilgi verilmesini istedi.
Espiye’de bedava su indirimi yapılmamasını eleştiren İyi Parti Espiye İlçe Başkanı Adnan Şahan, “Yağlıdere Belediye Başkanı sayın Yaşar İbaş, pandemi boyunca su abonelerinden ücret almayacağını açıkladı.
Yağlıdere Belediye Başkanı sayın Yaşar İbaş’ı bu uygulamasından dolayı kutluyoruz. Bu uygulamayı Espiye Belediyesi de yapmalıdır.3-4 Ay halka bedava su verilse kim ne kaybeder. Pandemi sürecinde her şeye ticari bakmak doğru mudur? Ben Belediye Başkanımızı göreve çağırıyorum” dedi.
İyi Parti Espiye İlçe Başkanı Adnan Şahan Ayrıca: Ericek ile Çakıl yaylası arasındaki 7 km. Beton yol yapımını 2019 yılında Espiye Belediyesi ihalesini almış, fakat 2020 yılı bitiyor yayla yolumuzu yapmamıştır. Üstelikte geçenlerde Valilik tarafından iptal edildiği söyleniyor. Mücbir sebep gösterilerek. Yani pandemi gerekçe gösterilmiş. Buradan sayın Belediye başkanı Mustafa Karadere ‘ye soruyorum: Beton yol yapmanın pandemi ile ne alakası var. Sokakta da belediye yolu yapsaydı zarar edecekti diyormuşsun. Başkan sen bu Espiye halkını para olarak mı görüyorsun. Böylesine önemli olan yayla yolumuzu niye yapmadın. Bunu Espiye halkına anlatmanı istiyoruz. Ve de ihale parasının geri gitmesini, neden iptal edildiğini anlatmanı bekliyoruz. Senin aklında Espiye halkına hizmet etmek mi var, yoksa ticaret yapmak mı var” diye sitem etti.(HATUN GÖKÇE)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık