DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

ÖĞRENCiLERE BAŞARI DİLEDİLER

1 yıl önce
328 kez görüntülendi

ÖĞRENCiLERE BAŞARI DİLEDİLER
Reklam

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının başlaması münasebetiyle Kaymakam Taner Tengir ve Belediye Başkanı Mustafa Karadere okulları gezerek öğrencilere başarılar diledi.
Espiye korona virüs pandemisi önlemleriyle yüz yüze 2021-2022 eğitim-öğretim yılı başladı. İlçe Kaymakamı Taner Tengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, ÇPAL, Süleyman Demirel İlk/Ortaokulu ile Yunus Emre Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.
Yeni eğitim öğretim yılının hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen İlçe Kaymakamı Taner Tengir ve belediye başkanı Mustafa Karadere, yeni eğitim-öğretime büyük bir heyecanla başladık. Eğitim süresinde sosyal mesafe, maske ve temizlik kuralına dikkat edilerek eğitime devam edilecek. Sağlıklı ve başarılı bir eğitim için aşı olmayı ihmal etmeyelim. Öğrencilerden mutlaka virüs kurallarına uymalım. Yeni eğitim ve öğretim yılının ilçeye, öğretmenlere ve öğrencilere hayırlı olması temennisinde bulundular.
Kaymakam Taner Tengir’in okul ziyaretlerine, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, İlçe MEM Ömer Karakayalı ve MEM Şube Müdürü Ramis Bağtuğ katıldı. (FİKRET BIYIK-AHMET TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık