DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.4 TL

MTAL’DEN ŞEHiTLERE KURAN ZiYAFETi

4 yıl önce
448 kez görüntülendi

MTAL’DEN ŞEHiTLERE KURAN ZiYAFETi
Reklam

Espiye Şehit Cengiz Sarıbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi erkek pansiyon öğrencileri ile Espiye 75.Yıl ÇPAL kız yurdundaki kız öğrencilerin katılımıyla ’Şehitleri Anma ve Kuran Ziyafeti’ programı düzenlendi.
Espiye Esentepe Mahalle Camiinde düzenlenen Kuran ziyafeti programına Espiye CPL Müdürü Deniz Aldemir, Müdür yardımcısı Songül Öztürk, MTAL Müdür Yardımcısı İsmail Kılıç, okul öğretmenleri , öğrencileri ile vatandaşlar katılarak, şehitlerimiz için dua ettiler.
Kuran ziyafeti programı,Şehit Cengiz Sarıbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı İsmail Kılıç,şehitlik,gazilik,vatan ve bayrak sevgisi hakkında sohbet yaptı.
Okul Müdür Yardımcısı İsmail Kılıç, Din Kültürü ve Ahlak öğretmeni Sezai Şahan, Esnetepe Mahalle Cami İmam Hatibi Eşref Bayrak ,Müezzin Kayyımı Cihan Köse ve ÇPL öğrencisi Umut Can Köç tarafından Çanakkale ,Afrin ve tüm şehitlerimiz için Yasin-i Şerif ve Fetih Suresi okundu. Okul Müdür Yardımcısı İsmail Kılıç tarafından okunan Kuranı Kerimlerin duası yapıldı.
Çanakkale Şehitlerini Anama haftası nedeniyle öğrencilere program düzenlediklerini belirten Espiye Ş. Cengiz Sarıbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Alptekin Güler,Kuran ziyafetine katılan okul idarecilerine, öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür etti.(F.BIYIK )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık