DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

KüMES DöNER HiZMETTE

1 yıl önce
479 kez görüntülendi

KüMES DöNER HiZMETTE
Reklam

Espiye’de Kümes Döner düzenlenen törenle vatandaşlara hizmet vermeye başladı.Kümes Döner Gazi Mustafa Kemal Caddesi, Pazaryeri mevkiinde düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Espiye Müftülüğü Din Hizmetleri Uzmanı Orhan Cesur’un yaptığı duanın ardından protokol üyeleri tarafından Kümes Döner’in açılışı yapıldı.
Açılışa, AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, Espiye kaymakamı Taner Tengir, AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Abdioğlu, AK Parti ilçe Başkanı Ali Küçükaydın, CHP Espiye ilçe Başkanı Eşref Bodur, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sunay Çapkın, yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mertek ile Belediye Meclis Üyeleri,davetliler ile vatandaşlar katıldı.
Açılışa katılan yetkililer, “Açılan her yeni işyeri ile hem ilçemiz hem ülkemiz ekonomisine ve işsizlik sorununun çözümüne bir nebzede olsa çözüm üretilmiş olunuyor. İşyerinin ilçemize hayırlı, uğurlu olmasını diliyoruz ”dediler.
İş yeri sahipleri Furkan Karaman ve Utkan Kabagöz ise, işyerinin açılışına katılan milletvekiline, il başkanına, kaymakama başkana, siyasi parti temsilcilerine ve davetlilere teşekkür ettiler. (F.BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık