DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

“KONTROLLÜ SOSYAL HAYAT” İÇİN DENETİMLER SÜRÜYOR

2 yıl önce
1.907 kez görüntülendi

“KONTROLLÜ SOSYAL HAYAT” İÇİN DENETİMLER SÜRÜYOR
Reklam

Espiye Kaymakamı Taner Tengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere ve daire amirlerinin katılımıyla birlikte merkez ve mahallelerde 2. Kez eş zamanlı maske ve sosyal mesafe denetimi devam ediyor.
Yapılan denetimlerde iş yeri sahiplerini, vatandaşları ve esnafları maske, mesafe ve hijyen konusunda uyarıldı.Espiye’de Koronavirüs salgınıyla mücadelede alınan tedbirlerin,yaşamın her alanını kapsayacak şekilde kamuoyunda duyarlılık seviyesini en üst noktaya taşımak için; rehberlik edici ve bilinçlendirmeye yönelik merkez ve mahallelerde denetim uygulaması gerçekleştirildi.
Espiye Kaymakamı Taner Tengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere,İlçe Jandarma Komutanı Barış Doğan, İlçe Emniyet Müdürü Birkan Erdem,daire amirleri ile oda başkanlarının katıldığı denetimlerde; şehir merkezi ve mahallelerdeki işletmeler ve vatandaşlar, maske ve sosyal mesafe konusunda uyarıldı. Merkez ve mahallelerde bulunan iş yerleri, marketler, taksiler, lokantalar, berberler, kafeteryalar gibi yaşam alanlarında yapılan denetimlerde, vatandaşlara bilgilendirmeler ve uyarılar yapıldı.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık