DOLAR: 15.9 TL
EURO: 16.9 TL

İYİ PARTİ’DEN ESNAF ZİYARETİ

3 yıl önce
420 kez görüntülendi

İYİ PARTİ’DEN ESNAF ZİYARETİ
Reklam

Espiye İyi Parti İlçe Teşkilatı seçim çalışmalarını esnaf ziyaretleri ile sürdürüyor.
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimde Espiye Belediye Başkan adayı olan İbrahim Önal ve İyi Parti İlçe Teşkilatı Espiye esnafından destek istedi.
Belediye Meclis Üyeleri ile beraber halkın takdir ve yoğun ilgisi ile karşılaştılar.

Partililerin eşlik ettiği seçim çalışmalarında bir açıklamada bulunan Belediye Başkan adayı İbrahim Önal, adaylığı belli olduğundan bugüne sürekli seçmenle bir arada olduğunu dile getirerek, 31 Mart’a kadar tüm vatandaşlara ulaşarak, projelerini, Espiye için hayata geçirmeyi düşündüklerini anlatacaklarını belirtti.
Belediyecilik anlamında tecrübesinin olduğunu söyleyen Önal, “Her şey daha iyi olsun, Espiye daha yaşanabilir bir kent olsun diye çıktık bu yola.İnşallah Espiye’yi daha iyi Belediyecilikle buluşturacağız” dedi.
İyi Parti Espiye İlçe Başkanı Turan Zaim da seçim çalışmalarını değerlendirdiği konuşmasında, “Esnafımızın hali içler acısı. Birkaç sektör harici açıkçası iş yapan esnaf görmedik. Bu durum bizleri ziyadesiyle üzüyor.
Siyasetin de ötesinde Espiye’de doğmuş, esnaflık yapmış bir kardeşleri olarak onların bu sıkıntılarını en iyi anlayacaklardan biriyim. Bizi kapı kapı dolaşıp kıymetli hemşerilerimize ‘çare var’ diyoruz. Yeter ki onlar bu duruma bir dur demeye karar versinler. Gördüğümüz, gözlemlediğimiz de esnafımızın bu yönde bir karara yöneldikleri yönünde. Türkiye’nin ve Espiyemizin tüm sorunlarına çare olmak için İyi Parti kadroları var” diye konuştu.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık