DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

İBRAHİM AKGÜN YENİDEN ADAY

4 yıl önce
654 kez görüntülendi

İBRAHİM AKGÜN  YENİDEN ADAY
Reklam

Aralık ayının 8’inde gerçekleştirilecek olan kongre öncesi Espiye ilçe teşkilatının mevcut başkanı İbrahim Akgün CHP ilçe başkanlığına tekrardan aday olduğunu ilçe binasında gerçekleştirmiş olduğu toplantı ile basın mensuplarına ve partililere açıkladı.

Akgün, parti merkezinde düzenlediği basın toplantısında 8 Aralık’ta yapılacak kongrede tekrardan CHP Espiye ilçe başkanlığına adayım dedi.
Cumhuriyet Halk Partisine her zaman hizmet etmekten gurur duyduğunu belirten Akgün, partimin başarılı olması için elimden ne geliyorsa yaptım. Bundan sonra daha da fazlasını yapmak için çalışacağımı belirtmek isterim.
Akgün,’’ Öncelikle 8 Aralık Cuma günü gerçekleştirilecek olan kongremizin partime ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Gönül isterdi ki CHP Espiye ailesi olarak kendi aramızda uzlaşmaya sağlamamız lazımdı. Tüm adaylar ile birlikte tek liste yapmamız gerekirdi fakat olmadı. Birlik ve beraberlik noktasında ben üzerime ne düşüyorsa fazlasıyla yaptım. Ben ve ekibim görev yaptığım süre içinde birlikte başarılı çalışmalar gerçekleştirdik. Ülke olarak KHK ve olağanüstü hallerden geçiyoruz. CHP’li olmak her zaman bedel ödemektir. CHP ailesi olarak her zaman bedel ödedik ödüyoruzda. CHP Espiye ilçe başkanlığı görevini daha önce bana layık gördünüz. Beni CHP’den 2 defa belde belediyesi başkanı 2 defa ilçe başkanı ve 2 defa milletvekili seçtiniz. Görev sürem içerisinde seçimlerde ekibim ile birlikte başarılı çalışmalar gerçekleştirdik. Partimize yeni binamızı kazandırmış bulunuyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Partim için elimden ne geliyorsa daha fazlasını yapmak için çalışmalarda bulunduk. Ben bu duygu ve düşünceler ile 8 Aralık Cuma günü gerçekleştirecek olduğumuz CHP Espiye ilçe kongresinde yeniden adayım. Her iki adayımızı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum’’dedi.
(TANER KARAMAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık