DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.9 TL

HEM ÖGRENCiLERi SEViNDiRDi

5 ay önce
224 kez görüntülendi

HEM ÖGRENCiLERi SEViNDiRDi
Reklam

Espiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Ericek, Yeniköy ve Güzelyurt Köylerindeki İlk/Orta okullarda eğitim gören çocukların saçlarını traş ettiler.
Espiye Halk Eğitim Merkezi Müdürü Melike Ünver,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Ericek, Yeniköy ve Güzelyurt okullarında öğrenim gören 170 çocuğun tıraş ettiklerini söyledi.
Üner, “çocuklarımızı bayrama hazırlayalım dedik. İki günde 170 çocuğumuzun saçlarını kestik, şekillendirdik. Amacımız tüm köy okullarımızda bu etkinliği yapabilmekti ancak kısıtlı zamanda bu kadarını gerçekleştirebildik. İnşallah Ramazan Bayramında da diğer çocuklarımızın da ihtiyaçlarını karşılayacağız”dedi.
HEM Müdürü Melike Ünver, “Bu çalışmada büyük bir özveriyle gönüllü olarak görev alan başta müdür yardımcımız Tamer Çetin, usta öğreticilerimiz Şenay Balık Bodur, Beytullah Aydın ve kuaförlük kursumuzdaki öğrencilerimiz Zeynep Şahin’e ve Sıla Kaya’ya çok teşekkür ederiz. Emeğinize yüreğinize sağlık. Espiye Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü sizler gibi güzel yürekli insanlarla güçlü ve güzel olacak” şeklinde konuştu.
Ünver, çocukları sevindirmek için hediyeler, balonlar, çikolatalar, şekerler, tokalar gönderen güzel yürekli hayırseverlere teşekkür etti.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık