DOLAR: 17.9 TL
EURO: 18.4 TL

EGiD GENÇLERi ÖRNEK OLDULAR

1 yıl önce
260 kez görüntülendi

EGiD GENÇLERi ÖRNEK OLDULAR
Reklam

Espiye Genç İş Adamları Derneği yine örnek bir projeye imza attı. Eray Tiryaki Başkanlığında ki Espiye Gençliği, Tüm Türkiye’de yapılan Sahipsiz Sokak Hayvanları ile alakalı sosyal sorumluluk ve Farkındalık Projesi’ne anlamlı bir destek sundu.
EGİD, “Dostlarımız Üşümesin” sloganıyla sürece farklı bir soluk kazandırdı. Gençler, geri dönüşüm malzemeleriyle, “her atık çöp değildir” anlayışıyla hareket ederek, barınaklar inşa etti ve sessiz dostlarımızı ev sahibi yaptı.
ATIKLAR YUVA YAPILDI
Bu güzel anları video ile ölümsüzleştiren EGİD adına açıklama da bulunan Başkan Eray Tiryaki, “Her atık çöp değildir diyerek tamamı Geri Dönüşüm malzemelerinden ve Yönetim Kurulu’ndaki kardeşlerimizin emeğiyle inşa ettiğimiz barınakları boyayarak, dostlarımız için Espiye’mizin Mahallelerine çeşitli yerlerine bıraktık. Unutmadan şunu da söylemek istiyoruz, sessiz dostlarımızın sesi olalım. Onları koruyalım ve haklarına sahip çıkalım” dedi.
GENÇLERE TEŞEKKÜR ETTİLER
Espiye Genç İş Adamları Derneği tarafından organize edilen programa Espiye İlçe Kaymakamı Taner Tengir,Emniyet Müdürü Yılmaz Uysal,İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Barış Doğan,İlçe Müftüsü Yavuz Koçak katıldı.Tengir, yaptıkları duyarlı davranışlardan dolayı Egid başkanı Eray Tiryaki ve yönetimine teşekkür etti.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık