DOLAR: 17.9 TL
EURO: 18.4 TL

DAiRE AMiRLERi iLE TOPLANTI YAPILDI

1 yıl önce
266 kez görüntülendi

DAiRE AMiRLERi iLE TOPLANTI YAPILDI
Reklam

Espiye ilçe Kaymakamı Taner Tengir ,daire amirleri ile toplantı gerçekleştirdi.
Kaymakam Tengir, daire müdür ve amirlerine vatandaşa hizmet noktasında, daha hassas davranması ve personelin duyarlı olması konusunda daire amirlerini bilgilendirdi.
Tengir, daire müdürlerinin kendileri veya kurumları ile ilgili bir sorunları olup olmadığını sordu. Daire amirleri kurumları ile ilgili sorunları dile getirildi. Çözüm yolları konusunda birbirleri ile fikir alışverişinde bulundu.
İlçe Kaymakamı Taner Tengir toplantıda yaptığı konuşmada,Espiye-Soğukpınar-Ericek arası grup yolunun yapımına başlandığını, kurumlar arası yazışmalara gerekli önemin gösterilmesini, kurumlar arası işbirliğinin yapılmasını, corona tedbirlerinin, SYDV yardımların devam ettiğini, Köydes çalışmalarının sürdüğünü, kadın İstihkâmını arıtmak için kooperatif kurulmasını, kamu araçlarının özel işlerde kullanılmamasını, Kent Ormanı’nın turizme kazandırılmasını, yaylalarda kaçak yapılaşmanın önlenmesini istedi.
Belediye Başkanı Mustafa Karadere ise, belediye olarak mahalle ve köylere imkanlarımız dahilinde hizmet yapmaya gayret gösteriyoruz.
Daire amirlerine hizmet konusunda her türlü desteği vereceğiz. Belediye daire müdürleri iş birliyle ilçemize gereken hizmeti yapalım “dedi.
Çamburnu Restaurant’ta yapılan toplantıya, Espiye belediye Başkanı Mustafa Karadere, Soğukpınar Belde belediye başkanı Mustafa Eyice, jandarma Komutan Vekili Cemal Adıgüzel, ilçe Emniyet Müdürü Yılmaz Uysal ile daire müdürleri katıldı. (FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık