DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

“ÇOCUK FESTiVALi” DüZENLENDi

5 ay önce
352 kez görüntülendi

“ÇOCUK FESTiVALi” DüZENLENDi
Reklam

Espiye Kaymakamlığı ve Espiye belediyesi tarafından “Çocuk Festivali” düzenlendi. Espiye Espiye Kaymakamlığı ve Espiye belediyesi tarafından “Çocuk Festivali” gerçekleştirildi.
Esentepe Sahil parkında ilçe Kaymakam Taner Tengir,belediye başkanı Mustafa Karadere ve daire amirlerinin tarafından açılışı yapılan festivalde, etkinlik kapsamında kurulan bilim atölyeleri, öğrenciler ve protokol üyelerince ziyaret edildi.
Festivale katılan Öğrenciler, gönüllü öğretmenler eşliğinde hem eğlendi hem de atölyeler hakkında bilgilendirildi. Festivalde öğrenciler,şişme oyun ,geleneksel oyunlar, atölye çalışmaları,yüz boyama,müzik ve palyaço gösteri ile eğlendiler.
Espiye ilçe Kaymakam Taner Tengir yaptığı konuşmada, “iki yıl süren pandemiden sonra çocuklarımız neşelendirmek ,eğlendirmek amacıyla belediyenin katkıları ile “Çocuk Festivali” düzenlediklerini söyledi.
Tengir,festivalde görev alan gönüllü öğretmenlere ve organizasyona destek veren Espiye belediye başkanı Mustafa Karadere’ye teşekkür etti.
Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, “Herşey çocuklarımız için.Onlar mutlu olsunlar, hayattan daha fazla keyif alsınlar, aileleriyle huzurlu olsunlar diye gayret ediyoruz. Çocuklarımız mutlu olduğunda, ailelerimiz mutlu olduğunda biz daha fazla mutlu oluyoruz. Çocuk Festivalimizi de işte bu duygularla gerçekleştiriyoruz”dedi.
Festivale katılan çocuklara belediye tarafından mısır,dondurma ve süt ikram edildi. Festivale çocuklar büyük ilgi gösterdiler.
Festivale,Kaymakam Taner Tengir, belediye başkanı Mustafa Karadere,Başkan Yardımcısı Nazım Önal, Jandarma Komutanı Üsteğmen Barış Doğan,Emniyet Müdürü Birkan Erden, daire amirleri,siyasi parti temsilcileri ile öğrenciler katıldı.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık