DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

CHP ESPiYE’DE 700 ÇOCUĞU SEViNDiRDi

2 yıl önce
289 kez görüntülendi

CHP ESPiYE’DE 700 ÇOCUĞU SEViNDiRDi
Reklam

CHP Espiye ilçe teşkilatı Ramazan Bayramı nedeniyle 700 çocuğu sevindirdi.
Bayram’ da “Bir Çocukta Sen Sevindir” Projesinin başarıyla tamamlandığını ifade eden CHP Espiye ilçe başkanı Eşref Bodur, CHP Espiye ilçe yönetimi olarak mahalle ve köylerde yardıma muhtaç çocukları bayram öncesi çeşitli hediyeler vererek sevindirdiklerini söyledi.
“En Çok da Gülmek Çocuklara Yakışıyor” diyen Bodur, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Yönetim Kurulu Olarak Proje Kapsamında ” Bir Çocukta Sen Sevindir” çalışması yaptık. Bu projenin görev sorumluluğunu CHP Espiye ilçe başkan yardımcısı Ayşe Yanık Aydın’a verdiklerini ,dağıtım ekibinde Soğukpınar belde belediye başkanı Mustafa Eyice, yönetim kurulu üyemiz Mehpare Akgün, Bülent Küp ve partililerimiz vardı. Dağıtım ekibinin başında İbrahim Akgün’ü görevlendirdik. Bu Ramazan Bayramında mahalle ve köylerdeki çocukların yüzleri gülsün, gözlerinin içi gülsün istedik. Yastıklarının üstünde heyecanla giymeyi bekledikleri bayramlıkları olsun istedik. Çünkü onların gülüşü dünyalara bedeldir ”dedi.
“Bayram Demek, Gülen Çocuklar Demektir” CHP Espiye ilçe başkanı Bodur, Espiye Cumhuriyet Halk Partisi, mahalle, köy temsilcileri ve üyelerimizle iletişim kurarak elimizden geldiğince ayırım yapmaksızın yaşlarına göre yolda gördüğümüz çocuklarımıza, gençlerimize, ana kucağında bebeklerimize birebir hanelerine uğrayarak, saygı, sevgi içerisinde oyuncaklar, bayramlıklar hediye ettiklerini söyledi.
Bu tür kültür ve sosyal faaliyetlerin devam edeceğini belirten Bodur, en az 700 çocuğun sevindirilmesin de emeği gecen yurt dışında ve yurt içindeki hayırseverlere, katkıda bulunanlara, bu projeyi başarıyla yürüten Ayşe Yanık Aydın’a ve CHP ilçe yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. (F.BIYIK)

windows 10 education
Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık