DOLAR: 15.9 TL
EURO: 16.9 TL

AKILLI,“KAZANAN ÜÇTEPE OLMUŞTUR”

3 yıl önce
403 kez görüntülendi

AKILLI,“KAZANAN ÜÇTEPE OLMUŞTUR”
Reklam

Giresun’un en uzak köşelerinden biri olan Üçtepe Beldesi tarihinde önemli bir fırsat yakaladı. Amerika Birleşik Devletlerinde restaurant ve diner işletmeciliği yapan Giresunlular arasında sevilen bir isim olan Hacı Gasım Akıllı 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Yağlıdere’nin Üçtepe Beldesi Belediye Başkanlığına seçilmesi beldede büyük mutlulukla karşılandı. Geçtiğimiz günlerde mazbatasını alan Başkan Akıllı, “31 Mart seçimlerinin kazananı Türk milleti ve bütün Türkiye olmuştur” dedi.
Milli iradenin tecelli ettiğini ve Belde halkının hükmünü verdiğini belirten Gasım Akıllı, “Öncelikle beni bu göreve aday gösteren başta Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendi olmak üzere, yöneticilerimize şükranlarımı sunarım.
Seçim günü hemşerilerimiz hür iradeleriyle oylarını kullanmışlardır. Demokrasiye bağlılığımız, milletimizin tercihine hürmetimiz açıktır. Yüklendiğimiz görev ve sorumluluk büyüktür. Bunun bilinci içerisindeyiz. Bundan sonra ilk hedefimiz, hiç vakit kaybetmeden hemen çalışmalara başlamak olacaktır. Üçtepe Beldemizi hak ettiği yere taşıyacağız. Bizler koltuklar için değil, milletimizin çıkarları için var gücümüzle çalışacağız.
Belde halkının bana verdiği bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğimden kimsenin kuşkusu olmasın. Oy veren ve vermeyen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık