DOLAR: 15.9 TL
EURO: 16.9 TL

VOLEYBOLDA YARI FİNAL BAŞARISI

3 yıl önce
713 kez görüntülendi

VOLEYBOLDA YARI FİNAL BAŞARISI
Reklam

Espiye Süleyman Demirel Ortaöğretim Okulu voleybol takımı, Espiye Muhsin Yazıcıoğlu ilçe Stadın’da yapılan Yıldız Erkekler Voleybol Türkiye Şampiyonası yarı final karşılaşmalarında güçlü rakiplerini geride bırakarak yarı finale kaldı.
Ordu,Rize gibi güçlü illerin takımları arasından sıyrılarak ilk 8 arasına giren okul takımı, başarılarına bir yenisini daha ekledi.
Okul Müdürü İbrahim Kılıç , 04-07 Nisan 2019 tarihinde yapılacak olan Türkiye yarı finalinde Giresun’u ve bölgeyi temsil edecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
“Okulun fiziki şartlarının yetersiz olmasına karşın özverili bir çalışma içerisine giren voleybol takımımız, okula her yıl bir kupa kazandırmanın haklı gururunu yaşıyor. Bu yıl ki hedefleri, Yıldız Erkekler Voleybol Türkiye Şampiyonası’nda Giresun’u en iyi şekilde temsil etmek” dedi.
Sahaları ve fiziki şartları uygun olmamasına rağmen, beton zeminde kendi çizdikleri sahada voleybol antrenmanlarını sürdüren takıma en büyük desteği okul yönetimi, velileri ve beden eğitimi öğretmeni Serdar Turan’ın verdiğini belirten Kılıç, “Geçen yıl Yıldız Erkekler’de Türkiye birinciliğini elde eden okulumuz bu yıl Yıldız Erkekler Voleybol’da Türkiye Şampiyonası’na katılıyoruz. Türkiye Şampiyonası’nda 8 takım arasındayız. Ben emeği geçen arkadaşlarımızı ve öğrencilerimizi kutluyorum. 04-07 Nisan tarihlerinde yapılacak olan Türkiye finallerde Giresun’u temsil edeceğiz” diye konuştu. (Ahmet TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık