DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.9 TL

VALi’DEN ÖĞRENCiLERiN EMEĞiNE ANLAMLI JEST

8 ay önce
286 kez görüntülendi

VALi’DEN ÖĞRENCiLERiN EMEĞiNE ANLAMLI JEST
Reklam

Öğrencilerin Okul kapısında yaptığı kardan adam etkinliği kapsamında 16 ilçe içerisinde Süleyman Demirel İlköğretim Okulu ilk 8 ilçe arasına girerek Vali Enver Ünlü tarafından Z kütüphane ile ödüllendirilecek.
Sosyal Medya Platformunda yapmış olduğu paylaşımda Espiye Süleyman Demirel İlköğretim Okulu öğrencilerinin emeğinin karşılığı olarak Z Kütüphanesi Müjdesini veren Vali Ünlü Geleceğin teminatı olan gençlere kitap sevgisinin aşılanması ve kütüphanelerden yararlanma alışkanlığının kazandırılması gerektiğini dile getirdi.
Vali Ünlü,”Kütüphanesi olmayan okullara kütüphane kazandırmayı hem de hâlihazırdaki kütüphanelerin içeriklerini zenginleştirmeyi hedefleyen bu projenin, bilgi ve kültürel mirasımızı gelecek kuşaklara aktararak, medeniyetimizin gelişimine katkı sağlayacağına inanıyor, bu vesileyle ülkemizde ve ilimizde,İlçemizde bilgiye ve öğrenmeye olan ilgi ile kitap okuma sevgisinin daha da artmasını temenni ediyorum.Bizden yıldızlı “pekiyi” Espiye Süleyman Demirel İlkokulumuzda güzelce karın keyfi çıkarılmış. Minik ellerin bu emeğini yanıtsız bırakamazdık. Okul zili çaldığında çok güzel bir kütüphane sizi bekliyor olacak sevgili çocuklar. Her şeye değersiniz” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık