DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

TARiHi YOL HiZMETE AÇILDI

10 ay önce
318 kez görüntülendi

TARiHi YOL HiZMETE AÇILDI
Reklam

Uzun yıllardır sorun olan Tikence Köyü,Kaşdibi Köyü,Cibril Mahallesi tarihi yolu törenle hizmete açıldı.
İlçe Kaymakamı Taner Tengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Bodur, İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Abdioğlu, Belediye Meclis Üyeleri, Köy ve Mahalle Muhtarları ve mahalle halkının yoğun katılımıyla gerçeklesen tören ile betonlama işlemi tamamlanan yol ulaşıma açıldı.
Açılış Duasını İlçe Müftüsü Yavuz Koçak yaptı.Açılışta Tikence Muhtarı Salih Kartal,İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Abdioğlu,Belediye Başkanı Mustafa Karadere ve İlçe Kaymakamı Taner Tengir birer konuşma yaptılar.
Tikence Köyü Muhtarı Salih Kartal,tarihi yolda betonlama çalışmasının köy halkı için çok önemli bir gelişme olduğunu dile getirip, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere’ye ve Fen İşleri Personellerine Mahalle halkım adına teşekkür ediyorum dedi.
Belediye Başkanı Mustafa Karadere konuşmasında,Tikence Köyü,Kaşdibi Köyü,Cibril Mahallesi uzun yıllardır sorun olan bu tarihi yolu hizmete açmış bulunmaktayız. Betonlanan yolumuzda 1500 Metresi Belediyemiz tarafından 1000 Mertesi Köydes Tarafından 2500 metre yol betonlaması yapılmıştır. Yolun ulaşıma açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Yapılan bu hizmetler ilçemize hayırlı uğurlu olsun vatandaşlarımız her şeyin en iyisine layıktır. Biz Espiye Belediyesi olarak maddi manevi her zaman sizlerin yanındayız” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık